Jump to content

Мнения за А4 (Б6) 3.0i v6 quattro


Recommended Posts

Става въпрос за следната обява - http://www.mobile.bg/11333121685351175

Поразрових се малко из форума ама не открих нещо по-подробно за тоя двигател. Разхода на гориво как е? Мисля си и за АГУ...

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Погледни тази тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=114303 , за продажба на такъв автомобил във форумна обява, има полезна информация, дори може да се обърнеш към колегата, за допълнителна такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже може да го питаш и колата как е понеже е същата от форумната тема :rolleyes:

Даже може да го питаш и колата как е понеже е същата от форумната тема :rolleyes:

Естествено веднага с върнат километраж <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас без да подозирам съм дал същата кола ,само че преди да стане собственост на Боми Ауто и да си поиграят с километража! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво бе, така се прави..... разочарован съм от продавача, който няма как да не си е дал съгласието за връщането на километрите и от Боми Ауто , уж коректните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките в мобиле никъде не се вуждат километри, обявата може ей така да е писана.

И да е така пак е проява на некоректност, разликата е над 60 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да внеса малко яснота!

Относно обявата, за която пита колегата ... Това е БИВШАТА ми кола!

От две седмици аз НЕ съм собственик на този автомобил!!! И то не само документално!

До преди това, винаги бях отворен за въпроси, гарантирах за неща сменени по автомобила, направени ремонти, аксесоари, километри ...

Сега обаче аз нямам думата! Който иска да отиде да я види, но моля да не ме намесва за текущото състояние!

С мнение винаги мога да помогна, но само и единствено под формата на обща култура! Не мога да кажа какво се е случило за две седмици, с изключение на километри, но не мога и да го потвърдя това, тъй като не съм го видял ;) а и съгласие за това не съм давал, но и не съм в качеството си на собственик ВЕЧЕ!

Успех и весели моменти на всички :)

П.С. Мартинич, позна :) вече карам автомобилът заради който исках да продам АСН-ката :zustimm::dance:

Редактирано от DrOxBoLi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

За снимков ма'трял все още не съм снимал, а и нека тази тема не се изкривява от идеята си - размисли за бившата ми кола, моля :)

На някоя среща, а защо не и на националната ще се опитам да присъствам. С радост ще се запозная с всеки :)

Толкова с офтопика от мен.

По темата:

Сегашния автомобил, го взех от боми. Състоянието да чукна на дърво, е много добро. Километрите реални! Засечени със сървъра в Германия (ако това е меродавна информация)! Направо съм изумен от изненадващата разлика в километража и съответно постъпка на търговеца! За това и бих желал да се разгранича от тях, и А4-ката авант която продават!

А вече ако някой има реална нужда от информация за конкретния автомобил, нека драсне едно съобщения. Нищо лошо не мога да кажа за периода в който аз го стопанисвах!

За двигателя АСН и А4 авант, ще спомена само, че това е първият автомобил с точно този двигател, който ме запленява, носи невероятен кеф, и сега в последствие усещам носталгия и липса на звук (колкото и да е от само 6 цилиндров бензин). Абе имаше "чувства" между нас хахахахаха. Сигурен съм, че всеки който попадне на запазен екземпляр, няма да съжалява :respekt::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз успях да намеря отговорите на въпросите, които ме касаеха... Благодаря за коментарите :)

А сега се сетих наскоро по BTV гледах репортаж от авто къща и джамбазите разправяха, че в България не се връщали километражи... Както идвали от Германия така и си оставали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...