Jump to content

ПРОБЛЕМ С ABS A6QUATTRO C5


kevtimov

Recommended Posts

Модул втора употреба търси по моргите. Ходи с колата и го закачай на място (само буксата я откачаш от твоя и я закачаш на другия), за да го провериш дали работи. Гледай и дали е отварян. Не ти ли изгасне лампата значи е изгорял. Не им се връзвай на номера, че трябва да се обучава и т.н. Ако е читав лампата изгасва веднага. Моя беше много зле и един "майстор" се пробва да го запои и го дооправи. След това намерих 4 блока и всичките бяха изгорели, а ми ги продаваха за работещи. Накрая взех един от тях за 20 лв. след като джамбазина си призна, че не работи. Занесох го майстор и той го отвори и запои. (Каза, че и моя е можел да направи ако преди това не се пробвал друг върху него.) Гледай и да е със същата буква като твоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук говорим за електрическия модул, нали? А ако има проблем с механичния?

Забравих да спомена, че ABS не работи, не се усеща въобще и стандартните лампи за спирачната система и за ABS светят.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за електрическия. Аз смених само него. Алуминиевия блок не съм го свалял. ABS няма как да работи след като не работи електрическия. И при мен светеха двете лампи (на фиса - червена с удивителен и на километража жълтата ABS) и ABS не работеше. Ако искаш още инфо ми се обади 0898 76 22 60. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...