Jump to content

audi A4 2.0tdi


ivan32

Recommended Posts

Ще си купувам кола и съм се насочил към ето този модел http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11336299552962826&f1=details .Бихте ли ми казали горе долу как е като обслужване,разход,проблеми по двигателя и за тази година цената добре ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като я гледам къде е снимана прясно прясно ще е боядисана, а от оттам ме навежда мисълта че може и по сериозно да е удряна така че прегледай я от всякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като я гледам къде е снимана прясно прясно ще е боядисана, а от оттам ме навежда мисълта че може и по сериозно да е удряна така че прегледай я от всякъде.

То си и личи - предна лява врата 100% е с нова боя...

Броните май също, ама за тях е разбираемо донякъде.

Редактирано от SoftMaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си и личи - предна лява врата 100% е с нова боя...

Дреме ти. Важното е, че моторЯ е "чук" :D

Като гледам и врътката за фаровете, съм склонен да повярвам наистина че е на тия километри. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреме ти. Важното е, че моторЯ е "чук" :D

Като гледам и врътката за фаровете, съм склонен да повярвам наистина че е на тия километри. :hilezh:

Колега не мисля че е на тези километри, загледай се във волана, едва ли на 135 000 км ще е изтрит или може аз да се бъркам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си и личи - предна лява врата 100% е с нова боя...

Броните май също, ама за тях е разбираемо донякъде.

е то бронята е от Б8 мисля , Б7 с такива брони няма
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то бронята е от Б8 мисля , Б7 с такива брони няма

Броните са си нейни - "S-line", ама за този точно екземпляр спирам до тук. За двигателя има много писано и ако го прочетеш може и да се откажеш... Все пак това е най-масовият двигател и е нормално най-много хора (математически) да са недоволни. Другите, четейки ги е страх да се похвалят! :hilezh: Може би трябва да се направи една точна статистика (брой от всеки дизел вариант във форума към основните проблеми - турбо, дюзи, помпи и т.н), а ние да си попълним честно! Това, за да се придобие по-ясна представа, иначе си е форумна схоластика. Ако някой от по-вещите се наеме ще е супер. За жалост на дизел съм пълен трап! :wall: Иначе В7 си изглежда модерна кола!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офърфан волан, минала е покрай S line с бързия влак. Нескопосано е боядисвана. Пласмасите вътре са захабени.

Тая лампичка отляво на волана червената, обикновено такива аларми слагат в една част на Италия, където съдират колите от каране и не ги гледат ;)

За двигателя - 2.0тди, според мен не е лош, капризен е. Но тая кола изглежда мн изморена, харесай си друга...

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мисля че е на тези километри, загледай се във волана, едва ли на 135 000 км ще е изтрит или може аз да се бъркам :D

Не хвана ли сарказма в мнението...имах предвид точно обратното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...