Jump to content

А4 2.5ТДИ 8Е АВАНТ 4х4


Recommended Posts

Първо здравеите на всички,бях решил да си взема е39 530д тъи като до сега съм имал 2бмв-та,но честно казано на външен вид тези пусти комбита на ауди ми харесват повече.

Не искам кола с предно затова съм се спрял на 4х4 вариянт,та въпроса ми е има ли тук хора с този модел да споеделят с какви разходи са се зблъсквали по тези коли и какъв разход на гориво имате,по каталог ги дават около 10 но в реалния живот ми е интересно колко е

Редактирано от nqkuv_lud
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходът на гориво ще ти е най-малкия разход. Има много теми за този двигател и тук и във Фолксваген форума.

Разход 10 на сто в град София - само по широката част на околовръстното или през нощта. При задръстване отиваш на 15 и нагоре, но се мери вече на час... Извънградско може и до 7.5 да го докараш със спокойно каране. На магистрала със 130 е 9и нещо. Това на Пасат комби 2.5tdi (150 кс) 4motion automatic, не е точно твоята кола, но е близо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мен разхода ми е големия проблем,знам че е сравнително скъпа кола за подържане,но работя в сервиз и мога да ползвам доста добри отстъпки.Благодаря за инфото ако се намери и някои точно с този модел да каже от личен опит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това точно не е от най-лошите двигатели. Ако е поддържан, няма да са големи разходите около него. Но разхода на гориво наистина няма как да е 10/100. Градското мисля ще е 12, а на дълго между 7 и 9/100.

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти е проблем разхода, взимаш едно такова, ако искаш чипваш, но и без чип колата с тоя мотор е приятна за каране.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11335778995603692&f1=details

Не казвам точно тая, а някаква такава модификация :bia:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11332605222428800&f1=details

Тая по снимки мн ми хареса. Държиш ли да е дизеляк?

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...