Jump to content

НОСАЧИ ATEC - 289 лв., Дискове, Накладки, Амортисьори, Ролки/Ремъци и др.


Recommended Posts

Здравейте,интересува ме цена на комплект предни,задни спирачни дискове+накладки за А4 B5 2.6 quattro,96г.

Благодаря Ви предварително! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реалната цена колега е около 310-329лв. Според търсенето цената варира. Когато има повече търсене производителя ни намаля цените, съответно обратното. В момента цената е 299лв. След 1 месец може да стане друга ;).

Поздрави.

Колега тея носачи защо така поскъпват с течение на времето :D/>

Сега какви са цените :)/> 299?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Немски носачи на бройка за AUDI A4 B5, B6, B7 / A6 C5 / VW Passat с 6 Месеца Гаранция, налични готови за изпращане!

Цена на бройка:

горен преден ляв носач - 39 лв.

горен преден десен носач - 39 лв.

горен заден ляв носач - 39 лв.

горен заден десен носач - 39 лв.

долен преден ляв носач - 69 лв.

долен преден десен носач - 69 лв.

долен заден ляв носач - 79 лв.

долен заден десен носач - 79 лв.

кормилен накрайник външен ляв - 21 лв.

кормилен накрайник външен десен - 21 лв.

биалетка ( вертикална щанга ) лява - 19 лв.

биалетка ( вертикална щанга ) дясна - 19 лв.

тел 0897 93 74 16

e-mail: office@technobg.com

Фирма Термо Авангард Еоод

www.technobg.com

Долен Преден Десен/Ляв AUDI A4 B6,B7 \ A6 C5>01 \ VW PASSAT>02 - 99лв

Nemski%20nosachi%20na%20brojka.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, можеш ли да ми кажеш цена за Audi A4 1.8T '97 за пълен комплект ремъци ( ангренаж, пистов, климатик) ролки, водна помпа, обтегач с някакво буталце, или нещо такова, не съм много сигурен, че не съм много запознат. Трябва ми всичко, което е необходимо за обслужване, без масло и филтри.

Благодаря

Редактирано от blagovest matanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово колега ;).

Колега, можеш ли да ми кажеш цена за Audi A4 1.8T '97 за пълен комплект ремъци ( ангренаж, пистов, климатик) ролки, водна помпа, обтегач с някакво буталце, или нещо такова, не съм много сигурен, че не съм много запознат. Трябва ми всичко, което е необходимо за обслужване, без масло и филтри.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

колега можеш ли да ми дадеш цена за задни амортисьори за ауди а4 1.8 125 к.с. седан, 1998 г. има ли ги налични или само с поръчка ?

Имаш лично колега :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам нужда от предни амортисьори без пружини,пълен комплект носачи и ляво каре за А4 1.9 ТДИ 96г. седан 90 к.с. ако може да ми дадеш цена поотделно и за 3те заедно  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам нужда от предни амортисьори без пружини,пълен комплект носачи и ляво каре за А4 1.9 ТДИ 96г. седан 90 к.с. ако може да ми дадеш цена поотделно и за 3те заедно   :)

Готово колега имаш лично :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25929691_1_800x600.jpg

Колеги предлагаме съединители и маховици за бензинови и дизелови автомобили със 30% отстъпка от клинетската цена. 

Частите са на водещите марки SACHS LUK VALEO . Изпращаме до цялата страна чрез куриерска фирма Еконт с фирмена отстъка от цената за доставка.

За въпроси и поръчки тук налично, на E-mail office@technobg.com или на тел 0897 93 74 16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Колеги през Август комплектите носачи ATEC са намалени на 279лв. Възползвайте се от по-ниската цена! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги комплектите носачи за A4 B5 и A6 C5<2001 и Passat <2001 са на цена от 279лв. и през Октомври. Имаме поръчани комплекти, които ще пристигнат до седмица. Можете да си запазите комплект на лично съобщение или на тел 0897 93 74 16.

 

Също така можете да поръчате комплекти и за други модели :

Audi A4 b6,b7 2001-2008 - 369лв.

Audi A6 C6 2004-2011 - 520лв.

Audi A3 8P/8PA 2003-2013 - 315лв.

 

В наличност с изпращане до 48 часа можете да поръчате всякакви консумативи и части : единични бройки носачи, шарнири, карета, амортисьори, дискове, накладки, масла, филтри и много други на водещи марки с 20-30 % отстъпка от цената в магазините. Просто попитайте за цена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги възможност за поръчка на Амортисьори с марка ATEC Germany - изпитано качество без съмнение на повечето от Вас.

Носачи за Audi A4 b5 всяка седмица по закон :) Цена 299лв. с включена доставка до офис на Еконт.

Сега в наличност по-специфичните амортисьори за всички модели на A4 B5 95-2001 + Avant, a именно  QUATTRO

Цена 229лв. за 2-та броя. Изпращане до офис на Еконт или Ваш адрес. Първия печели за останалите с доставка до 1 седмица.

Ето малко снимки и линк към сайта ни : КЛИК ТУК

6696709k.jpg6696711W.jpg6696712h.jpg6696713X.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги налични комплекти носчачи ATEC с Безплатна доставка до офис на Еконт ТУК КЛИК

Редактирано от technobg/com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги налични комплекти носчачи ATEC с Безплатна доставка до офис на Еконт ТУК КЛИК

Както и задни амортисьори за A4 B5 Quattro с нова цена САМО 159лв.!!!

Също много други части и консумативи на склад с големи отстъпки за форума ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплектите носачи ATEC, които монтираме и предлагаме повече от 3 години с 6 месеца гаранция за Audi A4 B5, A5 C5 до 07.2001 и Passat до 07.2002 са на цена от 279лв. до края на 2013-та година. За поръчки и въпроси 0897 93 74 16.

Успех на всички. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Имат ли гаранция и каква, при какви условия?

Всички носачи и амортисьори ATEC са с 6 или 12 месеца гаранция. Гаранцията важи при монтаж в легален сервиз, за което е необходимо да притежавате документ за съответния монтаж. 

 

НАЛИЧНИ КОМПЛЕКТИ носачи с 6 и Усилени с 12 месеца гаранция . Вече имаме потвърден пробег от 55 000 км. от наш клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги можете да питате за всякакви части. Ползваме големи отстъпки за маркови авточасти, масла, филтри и други. 

На всички наши клиенти и колеги от форума УСПЕХ!!!

тел за връзка по всяко време 0897 93 74 16 също http://www.technobg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В наличност комплекти носачи ATEC за A4 B5, A6 C5< 07.01 и  VW Passat < 07.02


Колеги можете да питате за всякакви части. Ползваме големи отстъпки за маркови авточасти, масла, филтри и други. 


На всички наши клиенти и колеги от форума УСПЕХ!!!


тел за връзка по всяко време 0897 93 74 16 също http://www.technobg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да попитам за задни пружини за а6 куатро 98г. , 2,8 мотор (193к.с.) ако има значение от мотора, разбрах, че има и малко по-високи от стандартните, някаква усилена версия, има ли и такива и колко струват.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...