Jump to content

PIONEER MP3,USB,SD радио плеар


Fredy

Recommended Posts

Колеги дайте си мнението за този касетофон.Дали ще стане за ауди а4 97г ?

Уш вика чисто нов бил пък за 60 лева. Малко ме съмнява чудя се дали да го поръчам

http://prodavalnik.com/mp3-usb-sd-radio-plear-pioneer-deh-2122-ub-chetyasch-flashki-sd-karti-s-pamet-i-dr-replika-ubsd-mmc-i7342035

Редактирано от Fredy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тази цена,какво мнение очакваш :gruebel:

Сякаш струва 600лв.....щом ти харесва на тебе взимай го,все пак за 60лв. "Pioneer" кво му плащаш :hilezh: Колкото изкара...аз лично не бих взел такова измислено нещо,правено от малките човеци с дръпнати дзъркели в час по труд и техника :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е истински пайнер, а реплика. То си го пише. Не може дори да изписва имената на станциите. Истински пайнер нов с USB под 170 лв. трудно се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се невиди и тапака изпратил ми грешен касетофон идиота ..... изпратил ми е този http://prodavalnik.com/mp3-usb-sd-radio-plear-pioneer-deh-2121-ub-chetyasch-flashki-sd-karti-s-pamet-i-dr-replika-ubsd-mmc-i7341999

Пък и ако не работи и аз ще го продам !

Няма как да дам 600 лева за касетофон на 18 години съм нито работя нито нищо като почна работя няма да карам 150 коня а нещо по добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че е добре да се спомене името на некоректният потребител (ако е от форума де ) и в крайна сметка работеше ли това ,което ти прати ..

Редактирано от deadpeople
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...