Jump to content

Монтаж на дюзи за Audi A6(4F) C5 3.0 TDI Q


Recommended Posts

Здравейте колеги,

след като имах доста ядове с филтъра ми за твърди частици се оказа че трябва да си сменя дюзите. Колата ми е Audi A6 C5 Avant 3.0 TDI QUATTRO.

1. Къде мога да си намеря дюзи освен нови тъй като заминавам, колата няма да ми трябва но все пак искам да я продам в нормално състояние.

2. Къде мога да си монтирам дюзите освен сервизите на Ауди/VW.

Благодаря

Редактирано от Danail Delchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, голяма част от нас си ги поръчаха от ebay, и то от строго определен продавач. А можеш да ги сложиш почти навсякъде, но колко ще бъде компетентно слагането е друг въпрос. Тук можеш да погледнеш за поръчка, всички вкл и аз сме си поръчали от него, като можеш да погледнеш фийдбеците за нашите отзвуци, а можеш и да прочетеш темата тук във форума раздела 100/А6-Малка питанка относно А6/4F-част 1 и част 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, голяма част от нас си ги поръчаха от ebay, и то от строго определен продавач. А можеш да ги сложиш почти навсякъде, но колко ще бъде компетентно слагането е друг въпрос. Тук можеш да погледнеш за поръчка, всички вкл и аз сме си поръчали от него, като можеш да погледнеш фийдбеците за нашите отзвуци, а можеш и да прочетеш темата тук във форума раздела 100/А6-Малка питанка относно А6/4F-част 1 и част 2.

здравей колега, дали може да ми дадеш координата на човека с дюзите. обявата в мобиле е изтекла.

много благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.de/itm/NEU-Audi-Vw-Injektor-059130277BD-059130277AH-059130277AB-059130277Q-059130277S-/261023070930?pt=DE_Autoteile&hash=item3cc62ffad2#ht_710wt_1271

Това е продавачът,от когото аз си купих комплект преди 2-3 м..Продаваше комплекти и единични,сега е останала обявата само за единични.Все пак му пиши.Поради търсенето вдигна цената,беше почнал от 1299 евро, аз ги купих на 1 499,последно бяха 1 849.

Дръж кодът накрая да е БД - 059 130 277 BD,има доста обяви за дюзи с букви БЕ,които не са точно за БМК мотор.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...