Jump to content

VCDS 11.11.3 Проблем


Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам някои знае ли на какво се дължи следният проблем - Port status (OK) ; Interface (Not Found). На някои места четох че е възможно това да се дължи на Genuine активацията на Windows... Някои има ли идея това как може да се оправи ? Благодаря предварително !

post-55110-0-88595400-1344781832_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да инсталираш драйвер за кабела и да кажеш от device menagera кой порт си включил кабела, ако са заети от 1 до 4 трябва да махнеш нещо който не ползваш и да сложиш кабела на негово място

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами драйварите УЖ съм ги инсталирал на COM3 ми изписва Port status - OK значи го намира...възможно ли е кабела ми да не потдържа тази версия software тъй като е много нова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде ти е купен кабела? Съпорт нещо няма ли от продавача?

Софтуера от къде го изтегли?

Ако е от сайта на Рос-Тех - не се и надявай да тръгне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабела точно този и закупен от тук http://sklad66.com/cms/VAG-COM.html хората си ми дадоха софт. но реших да пробвам по нова версия а версия 11.11.3 я изтеглих от Ross Tech

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГРЕШКА!!!

Опитай с тази версия: Линк

Следващия път когато искаш да ъпдейтваш, ползвай приложението "Update" в папката на програмата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, Грешката е и моя - този кабел не може да върви с версии, по-нови от 409.1. Евентуално с VCDS Lite v1.1

Понеже беше забучил вече версия 11.113 не отворих линка, който си пуснал, а си помислих, че си с HEX+CAN USB кабел (ЛИНК)

За това си инсталирай пак софтуера, който са ти пратили с кабела, и се моли кабела да не е умрял заради новата версия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Темата е стара но да споделя.Кабелът ми беше "умрял" по същата причина обадих се на доставчика от http://www.programatoribg.com човека за 5мин ми го префлашна и сега няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...