Jump to content

Концепция моля за мнения


gospodinow

Recommended Posts

Здравейте нов съм и искам да попитам имам 15-ка херц бокс нямам усилвател и кабели cd-то ми е сони много добро дадох 200 лева за него :D искам да измислиме някакво съчетание благодаря предварително

post-73678-0-91995600-1345211724_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... нямам усилвател и кабели ...

Като за начало си вземи усилвател и кабели :) След това в някой Кар Аудио център да ти прекарат кабелите и да ти вържат усилвателя :) Погледни в тунинг форума има доста колег които си ъпгрейдват музиката в колите и си продават усилвателите ...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колата където искаш да го вграждаш е ........?

xxxx xx x xxxxxx :)

Човекът си е купил "сони, много добро" за 200 лв, мислиш ли че ще иде да му прекарват кабели някъде? ...

xxx x xxx xx xx xxx ?

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е по-скоро дали е комби, дали седан... какви други колони има монтирани? Такива разни неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е по-скоро дали е комби, дали седан... какви други колони има монтирани? Такива разни неща :)

е не не всичко си е стандартно от завода несъм ги пипал , СЕДАНЧЕ е комби не обичам ... :) 97 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти концепция. Прекарваш сигнален кабел до багажника, връзваш активен филтър, след него усилвател и баса на края. Всичко друго е "с пръдня боя"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не че нещо, ама 200 лв струват среден клас плеъри. Този херц без отделен моноблок(едноканален усилвател)за него просто няма нито да го чуваш както трябва, нито да го усещаш :hilezh: потенциала му е доста по-голям от това, което може да ти достави цд-то. То вярно, че ще ти свири колата по хубаво с него, вързан за цд-то, отколкото без него, но си е играчка, пък и грехота. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...