Jump to content

Смяна на масло сервиз


Recommended Posts

Здравейте , някой знае ли сервиз където , ще ми сменят маслото и то на разумна цена , защото и аз мога да си го сменя сам, само където ми трябва помпа да си измукам маслото или да го източа отдолу,там трябва ли специален ключ?Филтрите и маслото ги имам.Днес съм побеснял от един селянин в сервиз в Перник, не искаше да го сменя, щом не съм купил от пренадутите надценки на филтри и масло от тях.Не ми за парите а за начина.Колата е Ауди А6 C6 4F.И ако може сервиза да е около Перник.И да може да нулира компютъра!

Мерси предварително!

Редактирано от Fenix1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

здравей те колеги ! :) аз искам да попитам каква добавка мога да сложя в маслото ? Предишния собственик и е слагал защото много е е мъчил май и малко му е барвала маслото. От както съм я взел не съм се правил на голям шофьор, защото не съм :D , но за извесно време бащата я беше взел и после забелясах че леко е смъкнала нивото. Когато си я карам нормално до 3000об.мин всичко си е наред но ако взема да се унасям и сменям при 4000-5000об.мин се забелязва че пропушва отзад. Нямам много опит като шофьор , те пьрва се сблъсквам с нещата.Какво ще ме посъветвате? Благодаря ви предварително ! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей те колеги ! :) аз искам да попитам каква добавка мога да сложя в маслото ? Предишния собственик и е слагал защото много е е мъчил май и малко му е барвала маслото. От както съм я взел не съм се правил на голям шофьор, защото не съм :D , но за извесно време бащата я беше взел и после забелясах че леко е смъкнала нивото. Когато си я карам нормално до 3000об.мин всичко си е наред но ако взема да се унасям и сменям при 4000-5000об.мин се забелязва че пропушва отзад. Нямам много опит като шофьор , те пьрва се сблъсквам с нещата.Какво ще ме посъветвате? Благодаря ви предварително ! :bia:

не ти трябва добавка. като гледам разхода ти е в норми. напълно нормално за всеки двигател и кола. ако питаш мен, сложи едно добро масло ново и работата ще заспи. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам разхода ти е в норми.

И как разбра,че разхода му е в норми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... значи какво и да сложя добавка пак същата работа..

всичко зависи от маслото ли...

Редактирано от DokatA_09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък все си мислех че всички двигатели в високите обороти си похарчват масло. даже има производители на коли които дават нормален разход на масло но някои двигатели. Та ако двигателя е 1.8 според мен е нормално на високи обороти от смяна до смяна да има 500 гр за доливане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...