Jump to content

Монтаж на фарове за мъгла?


goodofwar

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да сложа хaлогени и искам да ви питам трябва да си сменя решетките за хaлогени или ги има и заедно ?

A4 1.9 1998

Редактирано от goodofwar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята кола:

Audi_A4_B5_front_20080617.jpg

Фейслифт А4 В5(99-01):

Audi_A4_B5_Avant_front_20080121.jpg

Сам можеш да откриеш разликите! Няколко варианта имаш, купуваш си броня от фейслифтова А4ка(с ф-вете за мъгла и решетките), действие "cut - paste" :hilezh:

Продават по тунинг магазините, решетка+фар за мъгла(Made in China), която пасва точно на мястото на твоите!

3тият вариант е да направиш като мен! Купуваш си два фара(HELLA, Valeo, BOSCH) и си ги монтираш сам! Вярно, не седи като оригиналното, но спестяваш пари! :)

П.П. Успех и ето една снимка горе/долу се вижда :bia:

313943_268805516565840_1324134294_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пф ще потърся снимките да ти покажа как се слагат на обикновена броня,в никакъв случай не си давай пари да купуваш фейс броня само парите ще си дадеш.

Намера ли снимките ще ги постна :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е "хелогени" и къде се слагат?

"хaлогени" - объркал съм заглавието

Колеги аз имам тунинг фарове, не искам да сменям броня, само да си сложа хaлогени ..

post-60081-0-00700900-1346504841_thumb.j

Редактирано от goodofwar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"хaлогени" - объркал съм заглавието

Колеги аз имам тунинг фарове, не искам да сменям броня, само да си сложа хaлогени ..

И какво не ти е ясно за тези фарове ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tяхното поставяне, защото никъде не намирам решетка+хaлогени да се продават , направо за монтиране

халогени

Редактирано от Smokas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти! (beer), а за тях, каква трябва да е решетката тази средната да не стой грозно така?

Редактирано от goodofwar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tяхното поставяне, защото никъде не намирам решетка+хaлогени да се продават , направо за монтиране

За преди фейса няма халогени има 1 рибешки очи ,но са грознии не си струват 100 лв..гледаш по темите с колите за части и взимаш от фейслифт,после монтажа е лесен ,като си демонтираш бронята ще ти стане ясно как се слагат.А оригиналния фар 3 секционен ли ти е или 2? Ако е с 2 секции разправията да прокарваш инсталацията не си заслужава,иначе ако е 3 е лесно :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хелоу-гените ги оправих.

Но не разбрах къде ще си ги слагаме?

За справка - халогени са химични елементи от главната подгрупа на VII група на периодичната система на елементите:

флуор

хлор

бром

йод

астатий

Унунсептий.

А ако става въпрос за крушки с халогенен газ то те мога да се заврат навсякъде. Дори и отзад. На колата.

Може би в случая става въпрос за "ФАРОВЕ ЗА МЪГЛА" с халогенни крушки? :wall:

Редактирано от grizzly
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хелоу-гените ги оправих.

Но не разбрах къде ще си ги слагаме?

За справка - халогени са химични елементи от главната подгрупа на VII група на периодичната система на елементите:

флуор

хлор

бром

йод

астатий

Унунсептий.

А ако става въпрос за крушки с халогенен газ то те мога да се заврат навсякъде. Дори и отзад. На колата.

Може би в случая става въпрос за "ФАРОВЕ ЗА МЪГЛА" с халогенни крушки? :wall:

Не ми се прави на разбирач бе мишок. Бaхти жалките типове има в този Aуди форум, все гледа на интересен да се прави и на нещо повече. Затова "VW форума" ще е все по-добре и повече хора, от ауди форума именно заради такива "човекоподони" като тоя. Евала на хората все пак който изявяват желание да помогнат!

Редактирано от goodofwar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се прави на разбирач бе мишок. Бaхти жалките типове има в този Aуди форум, все гледа на интересен да се прави и на нещо повече. Затова "VW форума" ще е все по-добре и повече хора, от ауди форума именно заради такива "човекоподони" като тоя. Евала на хората все пак който изявяват желание да помогнат!

Изчезвай, бе мишок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...