Jump to content

Дръжка за багажника на Ауди 100 авант


igrizanaprednali

Recommended Posts

Колеги помогнете днес ми се счупи дръжката на багажника.Моля някой ако може да помага с някакви идей за направа или за части втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя Свищов морги нямате ли,потърси от морга,ще ти излезе по евтино,и пак ще имаш работеща дръжка,за такава част да се купува нова или оригинална не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж колегата Emsi_audi, той има морга за аудита а и наскоро мисли да прави събиране на хора от форума.Можеш направо и кебапче да си изкараш ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или звънни на Спас-more му е ника тук,човека е много точен работи с Еконт за цяла България.В профила и обявите му в купува/продава има и телефон,може да му звъннеш да се разберете.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или звънни на Спас-more му е ника тук,човека е много точен работи с Еконт за цяла България.В профила и обявите му в купува/продава има и телефон,може да му звъннеш да се разберете.:)

колега близко си ама май не си ходил до свищов то хора няма там ти у морга го пращаш само студенти и студентки има у тоя град родом съм от там и го разбирам човека :wall: :wall:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега близко си ама май не си ходил до свищов то хора няма там ти у морга го пращаш само студенти и студентки има у тоя град родом съм от там и го разбирам човека :wall: :wall:

Ходил съм бе човек,и кво ако ти се счупи колата на Търново,Плевен или Русе ли ходиш?На простата Бяла има почти всичко а Свищов е по голям и от Бяла,ама да не разводняваме темата на човека,да звънне на Спас,той ще му намери дръжка.

П.П:Пък и студентките не са никак лошо нещо колега;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...