Jump to content

Пребоядисване на автомобил


Велин

Recommended Posts

Някой знае ли какви документи и какво е необходимо за пребоядисване на автомобила ми в различен цвят от този, който е в момента?

Или просто пребоядисвам и отивам в КАТ за смяна на талона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да ползвам на колегата темата за да не отварям нова...Интересувам се,ако пребоядисам само тавана на автомобила ми в различен цвят от този които го пише че е трябва ли да се ходи в КАТ или не ?Поздрави :bia:

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за тавана не...при смяна на цвета, мисля само талона се сменя в КАТ....то какви други документи да представяш.....Моята кола, ако й е писано да се пребоядиса след 1-2г, ако е при мен :hilezh: имам идеи за цвета, но в талона пише цвят- сив. То мога да докарам различни нюанси на сивото и няма да има нужда да се пипа талона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за тавана не...при смяна на цвета, мисля само талона се сменя в КАТ....то какви други документи да представяш.....Моята кола, ако й е писано да се пребоядиса след 1-2г, ако е при мен :hilezh: имам идеи за цвета, но в талона пише цвят- сив. То мога да докарам различни нюанси на сивото и няма да има нужда да се пипа талона.

Само пребоядисвам и директно в КАТ ли?

или трябва някакви искане, молба, разрешение и т.н.?

Да не е проблем после в като отида за смяна та талона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 години пребоядисвах един голф - пълна смяна на цвета от бял на зелен. Питах в КАТ какви документи трябват, казаха: "никакви, но минаваш канал и получаваш нов талон". Точно така и стана - минах си регистрация като на нова кола, само че останах със същите номера. Съмнявам се да са променили процедурата, така че давай смело. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако те спрят по пътя м/у бояджията и КАТ?

Примиряваш се с липсата на късмет, плащаш глоба и репатрак. Не е сложно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...