Jump to content

Купувам капачка за BBS джанта


Recommended Posts

Здравейте колеги,

купувам капачка за BBS джанта 14"

djanta.jpg

За връзка - 0894 260 288 или на лично.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Колега имам от 15ка , ако са съвместими пиши лс

колега на мен ми трябват за 15ски.ако не стават за колегата пишими да се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега имам такива от джантите 14"-ки на голфа всичките са в горе долу добро състояние само на едната я няма пластмасата но може да се изреже. Мисля че са същите като твоите- оригинални са- ето и снимки.

post-58996-0-22551400-1353078246_thumb.j

post-58996-0-76965000-1353078292_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа колега като ги сложиш въобще не си личи понеже са гладки и се сливат но колегата нека си прецени ако иска да гледа болтове да търси точните 4-ри броя от едно место може да му отнеме доста време! Целта ми не е да ги дам на всяка цена на колегата.Във VW форума мога да ги продам без проблем но неми се занимава с дреболиите останали от този голф! :zustimm:

Редактирано от audiquattro_A8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно колега,но забележи колко по-големи са капаците на ББС-те,дори да ги вземе не може да ги сложи,съвсем различни са ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега там където е релефно по периферията се слива с джантата -"като диаметър съвпадат"- но при моят модел периферията е гладка и там се отличава но като диаметър запушва точно дупката на болтовете защото е от 14"-ка. Не се заяждам колега но той колегата може да си прецени сам нали ще му ги пратя с опция погледни и върни просто да му свърша работа макар и да са различни на външен вид са еднакви по захват и диаметър :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...