Jump to content

Задната лява врата не ми се отваря отвътре


Kissman

Recommended Posts

Колеги,моята кола има такава екстра че когато тръгна се заключват автоматично всички врати,но забелязах че когато спра и извадя ключа от таблото вратите се отключват но задната лява продължава да е заключена,т.е отвътре не може да се излезе,а отвън може да се отвори...какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моята кола има такава екстра че когато тръгна се заключват автоматично всички врати,но забелязах че когато спра и извадя ключа от таблото вратите се отключват но задната лява продължава да е заключена,т.е отвътре не може да се излезе,а отвън може да се отвори...какво може да е?

Колега, има едно чопче което се вижда като отвориш вратата. Виж дали не е от него. Нещо като родителски контрол беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пукат се спойките в самата платка и почва да се отваря когато си иска Опс пропуснал съм че отвън може да се отвори :redface:

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе може това да е защитата за деца, да не може да отварят отвътре, а ти да им отваряш отвън.Отвори вратата и търси някакво малко копче или плъзгач, плъзни го в противоположна посока на тази на която е в момента и пробвай пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам...дано да е това,макар че си мисля че ако е това то трябва все пак някой да го е направил ,то само няма как да се активира,а тази кола само аз я карам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам...дано да е това,макар че си мисля че ако е това то трябва все пак някой да го е направил ,то само няма как да се активира,а тази кола само аз я карам :rolleyes:

Прав си и на мен ми се случи и аз си мислех че няма кой да го направи но после се оказа че пичовете на автомивката когато са я мили са го щтракнали без да искат дори те ми казаха за него и си я оправих :D Такаче дано и при теб е от това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При В6 не е лостче, а е отвор като за отверка. Завърта се с ключа.

Както казаха колегите по- горе, това се прави ако возиш деца на задната седалка, да не могат да отворят вратата и да паднат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и като им спреш и ел.стъклата вече няма мърдане ... :D

99,9% ти е от това и аз мислех , че няма кой да ми го мръдне ,но се е намерило ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колеги,това се оказа проблема :bia::zustimm: ...благодаря на всички за отзивчивостта и може да закрием успешно темата !! Не ми стана ясно как обаче се е завъртяло това след като както каза по-горе колегата при мен с ключа се бърка и се завърта в съответното положение....излиза че някой го е направил едва ли не нарочно и аз не съм го усетил веднага защото не винаги се вози някой отзад и точно на тази врата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то може и така да си я взел, но да не се е случвало до сега някой да иска да отвори точно нея отвътре ;)

хахахаха е не не....все пак я имам от повече от 3 години тази кола и возя и повече от двама души понякога,просто явно е станало скоро но сега го забелязвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...