Jump to content

Странен шум от двигателя на Ауди ТТ


CinereX

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Продължават странните дребни проблемчета с Аудито.

Сега на дневен ред е едно много странно силно бучене,което се появява при скорост около 130км.ч. и така до + безкрайност :)

Горе долу го оприличавам като бучене при лагер на главина , но проблема ми се струва,че е от двигателя , защото като натисна съединителя или изключа от скорост , шума изчезва. При ниските скорости този проблем го няма.

Някакви идеи ? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при спряла кола като вдигаш обороти има ли, не че знам какво е, но може да насочи някой в дадена посока.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при спряла кола като вдигаш обороти има ли, не че знам какво е, но може да насочи някой в дадена посока.

Ами не...няма проблем. и на по ниски скорости , като съм във високи обороти пак няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат мина тънко - само два лагера и семерините към вътрешните карета понеже майстора не беше сигурен кой от двата лагера вие и да няма второ сваляне на кутията-а за твоя случай незнам . разпитвай да не попаднеш на пишман майстор. успех :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен май проблема с тва лагерче е настъпил,понякога като запаля се чува предранчаване ,като натисна съединителя спира,но го прави рядко 1 от 10 пъти примерно , майстор на който сравнително може да му се вярва каза ,че е това , ама симптомите при теб са по-различни.... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss::glare: :glare: :glare:

Редактирано от tsveti4kaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен май проблема с тва лагерче е настъпил,понякога като запаля се чува предранчаване ,като натисна съединителя спира,но го прави рядко 1 от 10 пъти примерно , майстор на който сравнително може да му се вярва каза ,че е това , ама симптомите при теб са по-различни.... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss::glare: :glare: :glare:

и сега какво следва, какво ще правите при това положение и двамата? :) сервиз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми смяна,ама като намеря време :dance: ...или симптомите се влошат :huh: :huh: :huh:

ясно, в кой сервиз мислиш да ходиш цветичке и сподели ако не ти е проблем, когато го оправиш и дали е станало ;):zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм от Смолян и тук ще ми го правят , но както казах ,ще го отложа понеже в момента нямам никакво време , а и проблемчето се проявява съвсем слаба, той и майстора така ми каза ,че няма смисъл веднага да го сменям . Ще споделя когато го сменя какви са били обстоятелствата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм от Смолян и тук ще ми го правят , но както казах ,ще го отложа понеже в момента нямам никакво време , а и проблемчето се проявява съвсем слаба, той и майстора така ми каза ,че няма смисъл веднага да го сменям . Ще споделя когато го сменя какви са били обстоятелствата :zustimm:

мерси цветичке :flehan::zustimm::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...