Jump to content

A4 facelift?


mitko.be

Recommended Posts

Здравейте, засилил съм се да си взимам Ауди а4 интересува ме, мога ли и какво е нужно да сменя за да направя b6 да е с голямата решетка от пред, като facelift варианта му? И колко пари излиза?

П.С искам да си извидя ако местото на темата не е за тук, не можах да избера друг раздел а това е първото ми мнение, за това ако има проблем искам да помоля да я преместите там където трябва да бъде ;)

771352223126.jpg

241352223241.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега що не си вземеш направо В7 вместо В6 и да я преправяш?Разликата в цените е 4-5к,а качествена преработка само на предницата ще ти е 2-3к и пак ще си е по-стария модел.Аз също имам В6 и мислих да правя тази интервенция,но като дръпнах чертата се отказах.

Сменят се:

-броня

-капак

-решертка

-преден панел

-греда,където се хваща бронят

-фарове

-калници-от В6 и В7 ръбовета са различни,най-добре се реже предна част от В7 задна чаот В6 и се заварят.

-това са основните,отделно куп пластмасови джаджи за закрепяне на калниците,подкалници

-боя

-боядисване,шкурене,напасване

Помисли си сам дали има смисъл!

Разгледай тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че това не е фейслифт, а си е изцяло друг модел :zustimm:

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам не. Чел съм че след като представят кабриолета като част от моделната гама, имало някакво промени по него, които в последствие са се пренесли на седана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В6 има ли изобщо facelift?

:hilezh:

(ай сега, подробности)

Автора, заглавието ти кърти.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е супер грозно и също много,много скъпо!

Разгледай линка,който ти пуснах по-горе.Разгледай този вариант погледнат странично колко отвратително изглежда.

Най-добрия и истински вариант е да се сложат оригинални части от В7!

При условие,че ще си купуваш сега колата и после да я преправяш според мен няма никакъв смисъл!

Ще ти излезе колкото В7,а ще е сменена само предницата.

Предполагам ще искаш да ти излезе по-евтино и ще търсиш някой 'пишман' майстор за по-евтино и накрая ще си прецакаш колата която още не си купил!

Ти си знаеш и решаваш!

p.s.-А и това както го гледаш на снимката,ще ти излезе по-скъпо отколкото да смениш цялата предница.Мисля,че беше около 1000 евро без доставка,после кит,щприц,основа,боя.....

Редактирано от Васил
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това според мен е супер грозно и също много,много скъпо!

Разгледай линка,който ти пуснах по-горе.Разгледай този вариант погледнат странично колко отвратително изглежда.

Най-добрия и истински вариант е да се сложат оригинални части от В7!

При условие,че ще си купуваш сега колата и после да я преправяш според мен няма никакъв смисъл!

Ще ти излезе колкото В7,а ще е сменена само предницата.

Предполагам ще искаш да ти излезе по-евтино и ще търсиш някой 'пишман' майстор за по-евтино и накрая ще си прецакаш колата която още не си купил!

Ти си знаеш и решаваш!

p.s.-А и това както го гледаш на снимката,ще ти излезе по-скъпо отколкото да смениш цялата предница.Мисля,че беше около 1000 евро без доставка,после кит,щприц,основа,боя.....

Oще нищо не съм решил, тепърва мисля за това и пускам темата. Но явно инвестиция в промяната на визията на б6 не си струва.

Благодаря ви много за информацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също те съветвам да си купиш Б7, а не да преправяш. Каквото и да се прави винаги ще си личи, че е правена колата. Към необходимите по-горе части добавям и врати, ръба в горната част на вратата е различен при Б6 и Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това по принцип може да се заличи като се използват калници от В6 и В7.Изрязва се предната част от В7 малко зад фаровете и се лепи към задна част от В6.След това кит,шприц,боя и не си личи.

Все пак няма смисъл,не си заслужава парите!

Аз бих го направил по простата причина че имам В6,вкарал съм пари в нея които не бих си върнал,просто не искам да я продавам и така я подмладя малко "морално" и има кола с нова визия.

Всеки сам си решава за какво ще си дава парите,докато не плаща данък обществено мнениие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...