Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2013


Recommended Posts

  • Отговори 88
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има един пич от Търново ги има оригинални и им прави клонинги, и на външен вид са като оригинала, които гарантирано вървят и да е зацапана оптиката. 40 лв единия, или 60 лв двата. 0892 77 74 25 - Николай . Стига му толкова реклама, но е тествано и пробвано лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На зацапана оптика ,и един мармот завива шоколада в станиол :steinigung:

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На зацапана оптика ,и един мармот завива шоколада в станиол :steinigung:/>

:flehan: :flehan:

слушай що ти разправА пича :hilezh: тествано и пробвано :gruebel: как разбраха ,че им е зацапана оптиката?

Гогсън мноо си лош - събори му дЪлаверата

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми става лошо като некой се регистрира тук да си хвали тъпотийте.Изгарят набързо няколко съфорумеца и след това тишина.Досега са ми минали през ръцете 3 броя RNS-E еми на зацапана оптика не чете и оригиналните дискове от 2007 година където информацията на диска е наполовина.И сега идва някой умник да ни убеждава как клонингите му са много добри ,и ако си купа диск от него може да си искуба оптиката да я продам на някой и навито пак ще върви с неговите дискове :hilezh:/>

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един пич от Търново ги има оригинални и им прави клонинги, и на външен вид са като оригинала, които гарантирано вървят и да е зацапана оптиката. 40 лв единия, или 60 лв двата. 0892 77 74 25 - Николай . Стига му толкова реклама, но е тествано и пробвано лично.

На домашно кино SONY дали ще тръгнат? :unsure:/> Мойте не искат,само в колата работят.

Редактирано от zakoza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте колеги,леко тъп въпрос да задам,но все пак... :)

Свалям от тук навито:

http://thepiratebay.sx/torrent/8028702/Audi_RNS-E_Central-East_Europe_DVD_2013

 

След изтеглянето приложението обаче е с разширение .rar?! Да го преименувам на .ISO предполагам и тогава да го запиша???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Имам от скоро rns-e и не съм запознат с ъпдейтете ...

Може ли някой колега да ми каже , от коя година диск трябва да сложа за да тръгне диска за 2013 или направо да го слагам ?

Версията ми е

SW:X---

HW:H55

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

продавам повeчето  записвачки от списъка на успелите да запишат работещо dvd,записвачките са втора употреба,и са работе6ти на 100%,стари модели са но нови няма от каде да намерите ,цена за бр 50лв,ако има желаещи на тел 0878904590

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Не всяка записвачка може да запише диска така, че навигацията да го прочете. Вземете един път поне си го набийте в кратуните! <_< И четете поне малко, бре! Има безумно много изписано по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всичкото отгоре има колега продаващ готови дискове с карта за Западна или Източна Европа за по 20-тина лева ....

И поне аз вече нямам проблем с неговия диск от Англия до Пловдив и обратно

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всяка записвачка може да запише диска така, че навигацията да го прочете. Вземете един път поне си го набийте в кратуните! <_< И четете поне малко, бре! Има безумно много изписано по темата.

Wizi, тона ти е неуместен, защото в случая става въпрос за дискове записани от gogotsanov и М като и в двата случая дисковете не тръгват при колегата. Би ли казал просто къде има такава уникална записвачка, която да запише диска така, че навигацията да го прочете така както чете без проблеми оригиналния диск? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може проблема да е в навито .Има вариант с едно почистване да тръгне или ако е в по лошо състояние да се наложи смяна на окото.

И на моята навигация от около 2,3 месеца не искат да тръгват дисковете ,купих още една навигация и на нея си чете .Старата я метнах в Авител да я почистят 

При мен са идвали хора да си купят диск ,слагаме го и не може да го прочете .Отиват почистват навигацията и след като се върнат диска тръва и си го купуват.

Имах случай в който и след почистване не тръгна ,та не е само до записвачката проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след сваляне с почистване не стана при колегата Алекс. Ъпдейтва се софта до последния и до там. Даунгрейдвахме и пак наново за всеки случай и не. Слагаш оригинала и тръгва на секундата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте сложили оригиналната от 2005/2006 година, тя е на оне леър ДВД.Сами се сещате, защо тръгва.

 

Дабъл леър - не ще. Тази оптика се амортизира просто.

 

 

Aз имам дискове от Жоро Цанов, вървят на пушка, няма проблем с четенето.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мойте дискове са от колегата от Сливен .. никакъв проблем бях с оригиналния 2007-ма и директно лепнах 2014 ... никога не се е замислял даже ... навито ми е от 2007-ма година кола ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...