Jump to content

Как се спира анти-вирусна AVG


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето ти по принцип какво се прави както казва Копията rolleyes.gif - да имаш идея просто

http://forums.mydigi...n-SLIC-2-1-BIOS

П.П. Но не е за неразбиращи юзъри спИциално барането по BIOS-a за да не търсиш дъно после smile.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия параметри,които са зададени по скрийновете в тоя форум.за всички са различни или това са настройките,които трябва да се направят gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са за всички еднакви-нали поради тази причина Копиата понечи да те бита за версията на BIOS-a

BIOS-a най общо казано е това нещо,дето се стартира преди да се почне да се зарежда графичната среда(джама) :)

BIOS-Basic Input/Output System :

BIOS означава Basic Input/Output System (основна вход/изход система). Терминът е неправилно познат като Build-in Operating System. BIOS-ът е малък програмен код, който се стартира с включването на компютъра и се намира в чип, разположен на дънната платка. Грижи се за много от хардуерните устройства като монитор, хард диск, флопи, DVD/CD устройство. Той също намира и стартира операционната система на компютъра. Съдържа част от данните необходими за конфигурирането на хардуера.

BIOS-а също може да се настрои така, че да не стартира операционна система, преди да се напише парола както и да сложи парола с която да ограничи достъпът на лица до настройките си който при неправилна употреба могат да доведат до срив в системата. Той се грижи и за часовника на компютъра, BIOS-ът се грижи и за проверката на хардуера и правилното му функиониране чрез изпълнение на специална програма наречена POST която проверява какво има свързано към компютъра и дали работи правилно, ако се открие грешка BIOS издава определен сигнал в зависимост от компютъра на който е стартиран който спомага за локализирането и отстраняването на проблема. Стандартно сигналите са кратко и малко по-дълъло писукане на високоговорителя като те може да са само кратко, само дълго или смесено писукане като комбинацията им и броят им определа типът на съответната грешка. BIOS-ът по принцип се намира на ROM памет, но с времето той вече не винаги е на такъв вид памет. Първите BIOS чипове са върху ROM памет която не позволява презапис на BIOS, с времето навлизат чипове със малко прозорче отгоре което е закрито и наричане EPROM който позволяват презапис с цел ъпгрейд на BIOS-ът като лепенката се маха и чипът се осветява с ултравиолетова светлина която изтрива записа и позволява нов запис със специално устройство наречено програматор докато в повечето днешни компютри BIOS-ът вече рядко се среща върху ROM или EROM което го прави енерго зависим заради което в компютъра се поставя батерия която го подържа докато не работи за да не се изтрие. Тези нови чипове с BIOS се наричат EEPROM и позволяват електронно четене и запис чрез което чипът може лесно да бъде ъпгрейдван за подобраването му или отстраняване на грешки. BIOS като цяло е най-важният софтуер на един компютър понеже без него е невъзможно зареждането на която и да е Операционна Система за това при него контролът е много строг относно дефекти в кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си SLIC ToolKit v3.2 и си виш версията на BIOS-a, щото утре на дали ще има време за такъв екшън!

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има и някакъв уж SLIC v2.1 биос, в който даже е премахнат и WiFi уайтлиста (чек за хардуерни устройства, само с които може да работи)...

Но, трябва да се провери всичко, преди да се експериментира с него.

Успех и късмет! zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо я го виж този дето Копията е постнал дали ще стане с него и да го сваля.

Тоя дето си го посочил не моА да го намеря на свободно сваляне,все пари искат hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еевала машааалааа respekt.gif

Ще ми простите за нервите,които Ви вкарах ама ко да праа сА,че почерпим на чужда сватба hilezh.giflaugh.gif

Плесни един шот тук, или дай направо версията на твоя BIOS и да чешаме тимбите gruebel.gif

Ей сега ще ги постна 5 минутки време само hilezh.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ша умра steinigung.gif Нищо не върви бе ;д Сайта за снимките замина подяволите някъде steinigung.gif

Успях деВа hilezh.gif

34770425.jpg

44659367.jpg

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем hilezh.gif

Не вдявам руски laugh.gif

Тва за кво е бре PROFESSIONAL (OEM-8992671)

237XB-GDJ7B-MV8MH-98QJM-24367 --- XXXXX-OEM-8992671-00437 --- LENOVO/IBM

Активиращ код за Джама ли gruebel.gif

И тука има още доста неща ама не чаткам езика на братушките blink.gif

Lenovo[LENOVO-CB-01-SLIC]2.1.BIN = 4BE1FF68 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-03-MSFT]2.1.BIN = 15A763AB | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-CB-5C-LTP]2.1.BIN = B5AA1D8D | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-5H-MSFT]2.1.BIN = D980E726 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-5I-SLIC]2.1.BIN = DB0582A4 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-5J-LTP]2.1.BIN = D46CB3B5 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-5K-LTP]2.1.BIN = 460ED8CF | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-5M-LTP]2.1.BIN = E2ACFADF | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TC-90-MSFT]2.1.BIN = 46FE2277 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-6D-LTP]2.1.BIN = D6EC3963 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-6E-LTP]2.1.BIN = 0C224B15 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-6H-SLIC]2.1.BIN = A7293B6F | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-7U-LTP]2.1.BIN = 1DF1BE44 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-6J-LTP]2.1.BIN = F29DE01C | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-6F-SLIC]2.1.BIN = 153D7814 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-7V-SLIC]2.1.BIN = 67A2E40D | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-7W-LTP]2.1.BIN = 1B815075 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-7X-LTP]2.1.BIN = 110CB703 | 2.0 CERT

Lenovo[LENOVO-TP-7Y-LTP]2.1.BIN = 51F6BB60 | 2.0 CERT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хитро тва с гугъла laugh.gif

Ся ше видя да го сваля,макар че имам един такъв ама не става нещо hilezh.gif

С това,което имам ми пише Unlicensed след инстала gruebel.gif

А ето тук нещо пипа ли се gruebel.gif

77155825.jpg

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,не вече си Fucked - казах ти веднъж заловят ли те само чист инстал те оправя dance.gif

Само да имаш идея занапред smile.gif става и така(преди да те заловят)

Цък

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее мамицата им steinigung.gif

Владо домъкни един Джам да му турим довечера и да го направим кат хората деВа смотания лаптоК wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкарай тва АВГ и си сложи после Съкюрити есеншълс на майкрософт! Работи добре в комбинация с джама и като прибавиш и Файъруол (дали джамски или търд парти няма значка,стига да няма конфликт със Есеншъла) с подходящите настройки за рестрикшъни си ОК zustimm.gif

И запомни: НИКОГА няма 100% секюритиsmile.gif

мен това авг много ме дразнеше и го изтрих

как да сложа секюрити есеншълс, ако уина ми е радка?

Дава ми няква грешка на таб Installation

Status: Modified - Uninstal other cracks

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуи вие нарочно ли си го слагате тва АВГ? Не за друо ми щото аз едвам се отървавам от него и неговите факани туулбари дето ядат адски много флаш-ресурси демек

Са ми каете,че ви седи и туулбара на АВГ и ше се припадам flehan.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...