Jump to content

Как се спира анти-вирусна AVG


Recommended Posts

Побърках се от ровене за тая тъпня steinigung.gif

Искам да си лицензна Прозореца,но трябва да спра анти-вирусната,а нищо не откривам,за да я спра по някакъв начин dry.gif

Някой ако е запознат с тая боза AVG да каже как се спира моментно,че полудЕх от сЕкъде wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.wikihow.c...t-Security-2012

zustimm.gif

P.S. Инглиша плажен ли ти е или ще се справиш? smile.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с ънинстал ли е варианта gruebel.gif

Разкарай тва АВГ и си сложи после Съкюрити есеншълс на майкрософт! Работи добре в комбинация с джама и като прибавиш и Файъруол (дали джамски или търд парти няма значка,стига да няма конфликт със Есеншъла) с подходящите настройки за рестрикшъни си ОК zustimm.gif

И запомни: НИКОГА няма 100% секюритиsmile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам знам,че 100% защита няма,но тва авг ми допадна с бързата си работа и това че няма постоянни гоВна да излизат с некви дивотии,които даже й не ги разбирам hilezh.gif

Ако не ти е проблем,можеш ли да копнеш линк за тази Съкюрити еди кво си gruebel.gif

Нещо готово за инсталване и ако има някви настройки такива,като за кроманионци,че иЧ ме нема у тая сфера hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с AVG и съм доста доволен. Как да я спреш,на Overview кликваш на Anti-Virus и отмяташ Enable Resident Shield, по същия начин можеш да спреш и LinkScanner и т.н. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм Криско точно там цъках ама нещо не са ми активни тия функции,може би заради свободната версия или не знам gruebel.gif

Справих се с ънинстала ся да видя дали ще мога да активирам Прозореца и след тва някоя друга анти-вирусна или връщане на АВГ-то,но имам съмнения,че ако я върна обратно ще има ядове с Прозореца hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A като цъкнеш с десен бутон на иконата до часовника и дадеш темпорари дисабле не ти ли върши работа? При мен до сега е ставало когато ми се налага да си пусна някой крак или генератор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята немаше никъде exit gruebel.gif

Работата е зле hilezh.gif Останах без анти-вирусна и тъпия Уиндоус неще да се активира с тия гоВняни Лоудъри дет свалям steinigung.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не бориш 8-ца?

Мба hilezh.gif

Не бре 7-ца се мъча да активирам,за да не ми чезне снимката от десктопа dry.gif

Веднъж преди време успях ама ся кво става...не иска и не иска да стане wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, защо не действаш по изпитания и булетпрууф метод със SLIC на биоса, чиста MSDN-ска 7-ца?

Мани ги тия писани на коленце активатори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми бате не разбирам ве steinigung.gif

Мога само игри да си инсталирам,разни глупости и драми да чета по форумите,друго не моА hilezh.gif

Тваа първото дет го викаш въоще не знам къде и кво да пипам,ще взема да сговнявам хептен нещата gruebel.gif

Имам тва Team Viewer някой ако ги разбира ще му дам картбланш да ровне в лаптопа ми и да го направи wall.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не.

Ако се прави както трябва, само на живо ще стане.

Поне дай модел на лаптопа. За версия на биоса не смея да питам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи звездите ми казаха, че може да дойда в неделя. В тоя ред на мисли, що не го домъкнеш и да го борим на по кафе, което ти ще почерпиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мии лаптопа е Lenovo G560 gruebel.gif

Aaa Владо мии ще го домъкна бре никви ядове zustimm.gif

Чей само да видим Наско дали ще успеят да ми съберат колата днес,за да дойда утре hilezh.gif

Нужно ли е да идвам с Хлопела steinigung.giflaugh.gif

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. По-добре да мина да те взема :)

пп: аз за сега, гарантирано идвам че много ми е студено и не пипнах нищо по кошера т.е. може да се движи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж ловнали ли са я (станал ти е черен деКСтопУ) няма да можеш да я оправиш.Само по метода на КорнуКопиа е най сигурно!

По принцип ония писаните на коленце бацат ама трябва дфа дадеш инстал на ъпдейтите ръчно след като са свалени и да знаеш какво не трябва да се качва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ти инглиша чуваш ли го или само - Beach English? smile.gif

Не за друго,ама е хубаво да почетеш и сам да се помъчиш за да се научиш-не за друго . А не колегата да не смее да те пита за версия на BIOS-a hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем като не разбирам от биоси и по-сложни компютърни системи не се ровя,че взема да прецакам нещо,пък лапотопа ми трябва за работа blink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилен подход.

Но ти трябва читав човек на живо.

И преинсталация на чисто - задължително.

P.S. А защо изобщо изшляка темата тука... ?! steinigung.gif

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все някога трябва да има първи път-колкото по рано,толкова по-добре smile.gif

Накарай Владо да ти обясни поне принципа пък после може и сам да почетеш.

Не хапе....

П.П. Само си сваляй инфото rolleyes.gif и после клийн инстал

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...