Jump to content

Не открива съединителя


kristiyn

Recommended Posts

Здравейте драги съфорумници!

Поллзвах търса4ката но без успех.

Вчера си инсталирах темпомат направи си сам и всичко ттрагна и работи обаче когато го зака4их на жаг кома ми направи впечатление на ладер диаграмата че всичко работи като натисна спирачката отчита отчита си копчетата на темпомата но като натисна съединителя няма никои. рових по ключето работи. колата е ауди А3 1.9 тди 8Л. дли причината може да е в това 4е е настроена скоростната кутия на автоматична и някои знаели кодовете да я варна на ръчна за да пробвам дали от там идва проблема.

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не разбирам от такива работи , но ми звучи логично проблема да е в това , че е настроена на автомат . Обаче ако я направиш на ръчни скорости може да имаш проблем с топлото палене , ти сигурно за това си я направил на автомат ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако вече не си го направил, потърси колегата toshkov81. Подвизава се из форумът и е познат като спец в областта на автопилотите. Има си и тема човека, пиши му на лично, предполагам ще ти помогне на 100% безвъзмездно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно заради това е, нормално е . за съжаление ако върнеш кода за ръчно няма да пали като е топла.

напиши кода който е в момента и ще ти кажа кода за ръчна.

обикновенно са така

00001 - автомат

00002- ръчка

00003- ръчка 4х4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ви благодаря колеги

рябва да погледна на кои код сам в момента за да го напи6а но 6те е по касно 4е сам на работа сега.

а ако я варна на ръчна и имам проблем с топлото палене да ли ще мога да я оправя и имали оправяне, несам я слагал аз на автоматична така сам я купил кочината :)

още веднаж ви благодаря за помоша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправя се като се сложи чип. То може и да не се вдига мощността, но така и така ще плащаш за промяна на софта на ЕКУ-то.

направо я чипосай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...