Jump to content

Номер на рама А8


Vince

Recommended Posts

Привет колеги! Спешно ми трябва номер на рамата на Ауди А8 W12,който е със завиващите фарове и с 5те диода.

Проблема идва от сменен фейс и некомпетентни служители в автосервиз.

Вместо да поръчат фар за фейс модела/от 2006-2008/.../с 5те диода и следене на пътя в завой/ са ми поръчали от стария модел.

Искат ми номер на рамата,а няма да го поръчат по номер на фара! :2gunsfiring_v1::steinigung:

Та...питането ми е дали някой може да помогне с намирането на въпросния номер на рамата.

Моят автомобил е 4,2 бензин,а фейса е на W12. И ми трябва номер на рамата на автомобил,който е със завиващите фарове и с 5те диода.

Поздвари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми VIN само да го изпратя на сервиза,че да ми поръчат фара. По номер на част казаха,че няма да го поръчат и че така никой в Б-я не си поръчвал частите. Сервиза е на застраховател и това е тъпото на цялата работа. Като цяло съм с адски негативно,гадно,отвратилелно отрицателно мнение,но няма как - тряба да се посещават и техните сервизи.

Иначе не ми трябват табелки и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай чесно, кви са тия страхуватели?!

Има един колега от форума carlitobrigante, който караше А6, а сега пише, че кара W12...

Той влиза рядко, но коментарите му къртят!

Друг вариант се сещам да поровиш в мобиле и карс, да отидеш да гледаш W12 и да си снимаш рамата с цел 'проверка в Порше'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от рама. От 2005 г. нагоре фаровета на S8 и W12 са еднакви и с една и съща форма и със 5 диода. Буксата е 14 пинова. Старите са с 10 пинова и формата в горния край е различна. Трябва само да обърне внимание да имаш странична светлина ( за завой), защото в още по новия фар завива вече лещата с ксенона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...