Jump to content

От коя година започват 2.4 .2.8 двигатели


Merakliq

Recommended Posts

Здравейте вчера като се рових из интернет видях ,че има А4-ки с 2.4 и 2.8 двигатели,но нз от коя година започват ,моля ако ,някои знае да ми пише или ЛС или в темата :)/> :)/>

Редактирано от Merakliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.8 се слага още 1991 в 80(б4) със 174 коня. След това в А4 до 1997г.

От 1996г. се монтира 2.8, но с 30 клапана, като конските сили вече са 193!

2.4 се монтира от 1997, като има версия с 163 и 165 конски сили

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси колега! :zustimm:/>/> В доста фороми съм чел,че тези двигатели били много яки,но идвал тежък на това купе дали е така :)/> Тези 2.4 и 2.8 с турбо ли са ?

Редактирано от Merakliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми може да нямат турбини,но все пак са доста мощни за това купе сигорно лети :) Сега ги гледам в немските сайтове има много добри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти кажа, защото не съм карал Ауди с нито един от двигателите! Но с оглед на това, че 2.8 се монтира в А8, би трябвало в А4 да има доста доволен вървеж!

И двата са V6, атмосферни! С турбо е 1.8 - 150 и 180 конски сили, както и 2.7, който е с би-турбо, но само S4/RS4 и A6/allroad са с него!

Информацията ми относно тези двигатели се изчерпва до тук! Мога да съм ти полезен, ако се интересуваш от дизел :)/>

Иначе, щом проявяваш интерес към 2.8, колегата Kiryakov има А4ка с този двигател, мисля, че може да ти даде компетентна информация :bia:/>

Редактирано от SCHwabata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://testdrive.bg/model/a4-8d-b5.html тук има всичко за ауди а4 турбо,коне, и като цъкнеш вътре пише и разхода и всичкото.:) Дано да съм помогнал..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията сега гледам този сайт дето колегата ми го е дал.Сега гледам 2.8 разхода не му е много 8/100,а при 2.4 е 7/100,но това не ми пречи все пак 2.8 е по голям,а и по мощен с това купе сигорно ще литне.Особенно,ако е Quattro то тази кола ще прави чудеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията сега гледам този сайт дето колегата ми го е дал.Сега гледам 2.8 разхода не му е много 8/100,а при 2.4 е 7/100,но това не ми пречи все пак 2.8 е по голям,а и по мощен с това купе сигорно ще литне.Особенно,ако е Quattro то тази кола ще прави чудеса :)/>

Аз съм ЗА ''КУАТРО'' и против предно-задно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми все пак това купе е лекичко,а конета са му множко.A за подръжката по скъпа ли е от на бмв :)

Редактирано от Merakliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...