Jump to content

парното духа студено


malkia_90

Recommended Posts

преди 2 седмици смених термостат и антифриз забелязях обаче че парното духа ту топло ту студето(на обороти )а и показатела на температурата на таблото ми показва с 10 15 градуса повече мисла че не е обезвъздушена. даите съвети.мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си мислиш. Имаш въздух в системата. Затова и ти показва по-висока температура - измерва ти въздуха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си мислиш. Имаш въздух в системата. Затова и ти показва по-висока температура - измерва ти въздуха.

мерси за съвета но маистора каза че е обезвъздушена перката завъртяля но пробката за обезвъздушаване ми е лепена и не искам да е пипам имали друг начин защото чета различни версии Редактирано от malkia_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то точно от пробката се обезвъздушава. Вземи си от някоя морга. Аз скоро така сменях на един колега и сложихме от някаква френска кола но пак става. Стига диаметъра на маркучите да съвпада. Може и да издърпаш маркуча леко само колкото да текне плутна струя антифриз но трябва при загрят двигател и после веднага да го сложиш както си е бил и стягаш със скобата. обаче ще пари на ръцете и трябва да внимаваш. То за това си е хубаво направено с пробката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...