Jump to content

ЕГР Охладител има ли при а6 2,4 бензин???


valioboy

Recommended Posts

Здр. на всички,искам да питам дали при мотор 2,4 V6-30 клапана AGA e кода на мотора има ЕГР охладител,колата е 97 новия фейс,от скоро губя антифриз и днес в един сервиз ми заявиха,че имам пробив или каквото е там в този охладител???Възможно ли е,видими течове няма,а колата си върви идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах половин час по програми не намерих ЕГР-а :steinigung: Все тая...

Да възможно е да имаш пробив в такъв охладител. Цената му обаче според мене няма да е безобидна. Затова трябва да си 100% сигурен че е там проблема. Не съм много убеден, но "изолирането" за кратък период от време на въпросния охладител ще покаже дали проблема е в него :zustimm: Не знам дали има опция да прегрее, но на моя кола бих пробвал :stupid: Също въпросния охладител може да се демонтира и надуе, да се види реално проблем има ли??? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам еми ще питам майстора като отида след празниците,възможно ли е да има връзка с слабото ми парно ??Понеже от скоро не духа толкова топло,колкото преди.Пак е топло,но не достатъчно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма със сигурност. ЕГР охладители се слагат на дизели, някъде след 2002-2003

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха сега,има или няма ?????Утре ще ходя и ще пиша какво е станало,ако някой знае нещо пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално при мен се оказа,че няма,но на много бензинови коли също има.Проблема още не е отстранен,като го отстраня ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много бензинови коли? То ЕГР в бензинова кола само внос от швейцария може да се види, и то рядко, пък тез -много. Е, нали имаше и на твоята, къде изчезна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ЕГР в бензинова кола само внос от швейцария може да се види, и то рядко

Това сериозно ли го мислиш? И само за Ауди ли си мислиш?

На много бензинови коли има ЕРГ, да кажем всичко след 96-98 има(с редки изключения) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема вече е ясен,оказа се от тройниците на газовата,след празниците ще я правим,понеже газовия инжекцион е в гаранция на 5 месеца е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...