Jump to content

Каква е тази букса


ole

Recommended Posts

Предполагам че е на датчика за външна температура,който стои между бронията и радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята кочинка имам две такива букси за фарове за мъгла и стоят свободни близо до радиоатора, щото нямам такива фарчета.

Не се ориентирам къде стои тази букса, но няма ли си номерче на нея? На кабелчето нещо ?

Ако имаш уред можеш да замериш кога излиза нещо на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази букса е точно под това черното пластмасово капаче на казанчето за течност на хидравликата. Аз имам халогени в бронята, но те си светят и 2-та. За номерче трябва да проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не е за нивото на охладителната течност ??

Скоро разбрах, че съм карал с откачена букса. Изглежда точно така.

Сега виждам, че твоята е маркирана много странно - 3 точки от ената страна и две от дргата. Ще вида дали и моята изглежда така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, тя нали показва индикация на таблото като е извадена буксата от казанчето, а в случая няма такова нещо, по-късно ще проследя кабела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, тя нали показва индикация на таблото като е извадена буксата...

Ц,

запали, окъси клемите и ще ти светне предупреждение - така тествах моята. Реагира при затворена верига. Ако се развали или е извадена нищо не индикира. Тъпо, но на новите модели може да е подобрено.

П.П. А за да си сигурен , че е за нивото, просто погледни разширителния съд дали има нещо закачено на датчика. Както по-рано написах, аз съм карал 2 години с откачена букса.

Редактирано от gec1bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната ми А4-ка като откачах буксата и директно светкаше индикация на таблото + звуков сигнал. Още не съм слизал да видя, че на тоя студ не ми се пипа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...