Jump to content

Проблем с въвеждането на парола


Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам един неприятен проблем с навигацията ,с който не мога да се справя. Тя е prestigio geovision 5050. Реших да си сложа парола на устройството , но след като го рестартирах нямам възможност да си въведа паролата. Излиза ми екран с логото на windows и поле за парола , но не ми излиза виртуалната клавиатура , която ми излизаше , когато си активирах паролата. Имам достъп до устройството с activesync , но нищо повече. Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сега съм на работа, но довечера ще ти дам линк към една програмка за PC за remote desktop на Windows CE устройство през activesync.

п.с. Ето програмката, инсталирай и през нея си изключи паролата - http://dox.bg/files/dw?a=7659a15bba

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за програмката , бях пробвал с нея още преди няколко дни. С Activesync имам пълен достъп до файловете , но не ми позволява да инсталирам каквото и да било. Пробвах и с PC controller , също не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не си пробвал както трябва. Има опция Control Device. Паролата може да си я напишеш от клавиатурата на PC-то.

remotece.png

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, явно преди това не си ползвал тази програмка, както казват хората "след дъжд с качулка". В момента явно тя не може да си инсталира нужните файлове на устройството. Най-лесния начин е да префлашнеш устройството. Става зя няколко минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...