Jump to content

стартер


nelio

Recommended Posts

Колата е Audi B3 1.8 NE понякога когато завартя ключа все едно акомулатора се е скапал враштам и вартия пак и пали!

Понякога с 5-6 завартания пали, повечето пъти го прави това когато е загряла!

Ако някои е имал подобен проблем......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен има нещо общо с четките на стартера... ако е така - в един момент може да се наложи да буташ за да запалиш... така че - при някой мастит монтьор и така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Audi B3 1.8 NE понякога когато завартя ключа все едно акомулатора се е скапал враштам и вартия пак и пали!

Понякога с 5-6 завартания пали......

Ами не става много ясно дали тоя стартер върти ли или не защото ако четките са на издухване тя веднъж пали друг път въобще не превърта и четвърт,само светят лампи,ти въртш ключа ама няма никой.Ако не върти и после след няколко връщания на ключа пали-100% четки,но ако има завъртане на стартера-"все едно акумулатора се е скапал" или както там го описваш тарси проблема другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато стане така пробвай с лек удар по шалтера намира се над стартера и е закачен на него и поне ме мързи да пиша виж в търсачката има доста обширна тема за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и клемореда на ключа за запалване - доста често правят проблеми.

Точно това е и според мене също.....Имам същия проблем.Смениха ми четките на стартера,смазаха там нещо-55 лева :box: ......обаче си остана проблема.Сега съм на тема клеморед,обаче събирам още 50 лева за манипулацията.Предложиха ми запалване с копче....и още се мисля,че е евтин вариянт...Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...