Jump to content

Смукателен колектор


inkubus1980

Recommended Posts

Здравейте колеги,започна да ми свети една лампа на 4F/2006 на таблото.Ходих до Аутохит(Ауди)и ми казаха,че е смукателен(десен) колектор и цена около 1000 лв.без труд.Дайте някакъв съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е смени го.... само потърси малко по-добра цена, около 800 - 850 не би трябвало да е проблем да го купиш (за 2.7 / 3.0 ТДИ става въпрос предполагам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и на мен ми даде тази грешка, доколкото си спомням 1700лв струваха с монтажа.

Нещо те клатят, свържи се с Raino.

едит:

Цената е от преди повече от година.

Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и на мен ми даде тази грешка, доколкото си спомням 1700лв струваха с монтажа.

Нещо те клатят, свържи се с Raino.

едит:

Цената е от преди повече от година.

Къде мога да открия Raino важното е от къде е.Аз съм от Гълъбово(Стара Загора),ако пичът е от София ще е малко трудно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По точка 1: Примерно във форума

По точка 2: Хората са измислили от доста време "опцията" куриер :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Може да се смени само моторче, но шансът да не се обучи успешно към стария колектор е голям... поне 40%

И тогава за да спестиш 200 лв. си имаш чисто ново моторче за 450-500, което можеш да си го биеш в главата :)

Да не говорим, че колектора е пластмасов и не е ясно колко ще изкара след смяната на моторчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май не са 200лв ,а малко повече . Последния път като сменях такова ,комплекта беше около 1000 ,а само моторче 400-500

какъв е вариант - стар колектор , ново моторче и обучение с VAS6935 ? Колектора винаги има износване и от там моторчето не може да се обучи ,през VCDS и 5054 не става. Подобен е и проблемът с геометрията на турбото .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от къде пазаруваш и кой е успял да ти продаде комплекта за хилядарка, но аз сменях колектор преди доста време (около 3 години) и тогава комплекта беше 720 лв, а машинката около 480... не вярвам да е скочила цената с почти 300 лв. за толкова време, но довечера мога да проверя :)

Иначе да.. за по-евтин вариант може да се търси втора ръка колектор с моторче.... даже съм виждал втора ръка моторче да тръгва на друг колектор, но това си е чиста проба късмет според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих ... наистина са понадули цената с последното увеличение от февруари месец комплекта е 970 лв... поскъпнал е 250 лв. за три години :gruebel:/>

Само моторчето е 560 лв., т.е. разликата е 400 лв. ... предполагам, че едни 10-12% отстъпка ще може да се вземе на тия цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...