Jump to content

Колко горе-долу ще ми струва според вас


nssss

Recommended Posts

Горе-долу колко ще ми излезе смяната на съединител(без маховика),дискове предни/задни,накладки и предното окачване+ труд? b5 1.8 adr

Редактирано от nssss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги смятах скоро колега , 350 лева за обслужване (всичко , филтри , ролки , масло , водна помпа ,темостат и т.н. - качествени) , около 300 лева предница от форумните колеги (средна убост-немски) , та до тук 650 лева + 150 за дискове и накладки(средна убост), амортесьори 140 лева к-т ( имаше декември промоция на уж оригинални сакс, аз не взех , че криза сега търся ама не ги намирам :angry: ) - 67 лева предни и 74 задни (бяха) , всичко без съединител и труд - 940 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На SACHS комплекта излиза триста и нещо,без маховик,задни дискове около 100 лв примерно АТЕ ,предни около 200 лАТЕв ,накладки задни Паджид 50лв,предни около 80 -100лв, горе долу оклоло 1000 и нещо ,кое му е евтиното,АДР не е толкова скъп двигател,ако се заиграя цените и по надолу може да паднат,.

За труд за съединител колко да се вземе примерно 150,задни дискове и накладки ако са диск главина се оскъпява с около 50лв заради лагерите,да кажем 100лв,предни 50лв,как и да го смятам е толкова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега мернах че човека и кокали иска да сменя,варианти много аз съм с рециклирани 120лв,два предни по 60 лв и биалетки за 30 лв,нямам забележки,колко ще ви искат за смяна е друга работа,между 80 и 150 примерно и пак са 1000 и нещо

грубо да кажем 1500-1600 ,ако са от комплекти за 400 лв кокалите 1700-1800 преко сили според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...