Jump to content

Колко струва табло за 2000 с АБК Б4 ориентировъчно ?


neronagy

Recommended Posts

Колеги проблема ми е,че свети лампата за маслото при високи обороти и оборотомера ту работи ту не работи.

От това което изчетох в форума стигам до извода че таблото ми е за смяна.Проверих всичко възможно ,смених всички датчици,налягането на маслото ми е супер,таблото го разглобявах три пъти ,презапоих всичко,пръсках с контактен спрей клемите НО проблема си остана.Можете ли колеги да ме ориентирате колко искат за табло по моргите в София знам че опира и до пазарлък.Предпочитам да сменя таблото на място да видя от това ли е проблема и без това се сваля за 1 минута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти работи скоростомера и си смениш таблото ми пиши на лично да го спазарим.Че ми трябва пък никой явно не продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади буксата която влиза в делкото.Вземи издухаи със въздух буксата и гнездото,това го прави от влага.Тогава пипаи таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тез предложения за табло втора употреба защо въобще се занимавате ... Кой ще гарантира че няма да направи друга магария ?

Нова платка ОЕМ е 260 лева ... Според мен с табло втора ръка отивап от трън та на глоГ ...

Ся, ако самата платка е много зле може и да има промяна, но шанса е 50/50 !

Аз си втъкнах табло до 260 от Компи, и си работеше безпогрешно след като си почистих и оправих повечето неща по него !

Продадох колата и след седмица ми звъни момчето да ми каже че оборотомера умрял <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично не съм имал проблеми.

На който съм изпратил табло (втора ръка) не ми се е обаждал да каже, че има дефекти или проблеми.

Всичко е на късмет, ако се взима от непознат, който не е сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...