Jump to content

Възнамеряване за поставяне на ГИ "Фобос 1" на Ауди 100 С4 1993 М-Tronic ,


Recommended Posts

Здравейте Колеги.След дълги години борби с цените на бензина,вече се предадох.Изчаквах момента когато се се измисли интелигентна Газова уредба тип"Газов Инжекцион" който да работи при механична инжекция.Незнам с-мата ми се струва адски НАДЕЖНА.За мен е важното да си запазя инжекцията здрава и недокосната от детонаций.Искам да ви попитам къде мога да си поставя такъв ГИ тип "ФОБОС 1" КАЧЕСТВЕНО.Искам също да питам колеги колеги които вече иимат инсталирани такива ГИ как са? Дали са доволни ?

Здравейте Колеги.След дълги години борби с цените на бензина,вече се предадох.Изчаквах момента когато се се измисли интелигентна Газова уредба тип"Газов Инжекцион" който да работи при механична инжекция.Незнам с-мата ми се струва адски НАДЕЖНА.За мен е важното да си запазя инжекцията здрава и недокосната от детонаций.Искам да ви попитам къде мога да си поставя такъв ГИ тип "ФОБОС 1" КАЧЕСТВЕНО.Аз съм от ВАРНА но ако се намоци,ще прескоча до СОФИЯ да я инсталирам или до Плевен където има представителства на ФОБОС.Искам също да питам колеги колеги които вече иимат инсталирани такива ГИ как са? Дали са доволни ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело, няма проблаем, вече четри коли съм имал с Фобос. Ако, ти е монтират качествено няма да имаш грижи. Пиши на лична от къде си и ще ти дам кординати на човека дето монитра моите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказвам се,защото няма гаранция,че няма да ми се развали инжекцията,а и такива коли Читави малко останаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързо се отказа:)/>

Tака е,защото не съм сигурен,че няма да имам после проблеми и няма да дам 1,5 к на вятъра ей така.Незнам още се чудя.Оня ден пуснах запитване до ФОБУС и те ми званнаха и бяха много любезни.Ще си помисля още малко :).Ама искам да знам ако някой колега си е поставил такова газово преди или сега на такава инжекция.Да сподели как е ?Пари ?Къде е поставено и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:gruebel:/>

Ама искам да знам ако някой колега си е поставил такова газово преди или сега на такава инжекция.Да сподели как е ?Пари ?Къде е поставено и т.н

ама ти,честно ли...?!

Редактирано от kiril mitev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...