Jump to content

Ауди на инвалид


Recommended Posts

Искам да внеса Ауди на името на майка ми, която е инвалид, и има ограничение да е до 1.8 и до 100 кс. Бихте ли ми препоръчали възможно най-пъргавия и мощен модел който мога да купя в рамките на това ограничение? Харесал съм си едно А3 1.8 обаче за съжаление то е 101 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито дето е 101 коня е 1.6 а и не влиза в границата

Няма пъргав и мощен автомобил който да се класира с тези ограничения и това е направено с умисъл.Все пак те са зададени за хора които да се превозват с колите си, а не да летят по пътищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото май няма :D:D

Гледам че пише за някакъв на Б4 1.6 69коня, обаче май е фантом ,пък и дори да има такова живитно ще си е брало лайката :D

stoil2 ако си склонен на компромиси има вариант за Голф 3-ка 1,6 75кс АЕЕ (95-та средата до 96-та средата) и се слага на последните тройки през 96-та .Става на инвалид и е на половината пари.Сигурно има и други опции ако решиш да действаш в тази насока.

Другият вариант да се откажеш от правото и да си вземеш каквото искаш 100% няма да сбъркаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се по-мощна кола, обаче ако си купя сега и си платя ДДС сигурно ще се набутам, защото от 1.1.1997 ДДС-то трябва да падне. Как мислите, дали ще падне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разчитай на това :D

Според мен изобщо АКО влеземе с единият крак , тогава не се знае изобщо с какви уговорки,какви условия и за какви адаптивни периоди ще става дума....Има доста вода да изтече до тогава.

А и като гледам какво става :D Нали миналата седмица искаха да слагат ДДС на инвалидните колички , консумативи ..или там каквото беше и да махат изобщо това право, защото виждаш ли какви "Вратове" ;):P карали такива коли.

Така , че дори и в най -добрият случай според мен просто ще му сменят името.Дори и да мръднат малко цифрите ще е малко.

Ако имаш парите сега , не си губи времето защото и след половин година още може да си чакаш :D

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...