Jump to content

Износване на предна гума от вътрешната страна


fender

Recommended Posts

Здравейте,колеги! Прикачил съм две снимки да видите точно как изглежда - износването е на предна лява гума,а другата предна и задните гуми са наред. В сервиза казаха,че тампона и носача за смяна (в момента са оригиналните,а не се сещам да е имало удар) и при това положение нямало смисъл да се прави реглаж. Ако някой от вас има такъв проблем моля да даде мнение. Офертата е тампон и носач на Delphi за 80 лв.

Поздрави!

post-74910-0-77334200-1362476349_thumb.j

post-74910-0-29033500-1362476368_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ctrl и '-' за намаляване и после ctrl и '0'!

Имаш проблем с лявата страна на предницата, сменяй каквото кажат и според мен после реглаж за по-сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря колеги за отговорите,опитах се да оразмеря снимките - дано съм успял. Утре ще сменям тампона и носача и след това реглаж и дано да няма проблем вече. Не знам колко е читава марката "Delphi",но каквото такова. По форумите има различни мнения за неяр в сервиза казаха,че е била добра.

Поздрави.

post-74910-0-51274300-1362484206_thumb.j

post-74910-0-56712600-1362484223_thumb.j

Редактирано от fender
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега са идеални :), за реглаж на предницата може да се иде дори и ако не си сменил нищо. При един по голям удар в дупка (каквито почти не се срещат в БГ) и при наличието на някаква хлабина в окачването може да доведе до разцентроване. Отиди за един реглаж да не се похабяват гумите, грях е :hilezh: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж годишно ходя да ми правят реглаж на предницата. Винаги има отклонения според графиката преди/след. Имай в предвид, че много внимавам да не влизам в дупки до колкото е възможно. Реглажа ти е 20-30 лв. и специално за неправилно износени гуми си е задължително да се мине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря за отговорите! Днес сменихме тампона и носача,разменихме гумите (предните отидоха отзад,задните - отпред),след това реглаж и сега дано да няма проблем.Остава от време на време да се поглежда за неправилно износване както беше до сега, така и не бях обърнал внимание.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...