Jump to content

Изкарване на джантите навън


PassaT94

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз съм карал с 15мм на 17ки отзад, не видях проблем. За новия сезон ще мина на 20ки. Не разбрах много какво има предвид колегата за централния отвор, но той така или иначе не е носещ. Централния отвор е само за позициониране, болтовете носят товара. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с това ет малко по различно стоят нещата. 15мм ако можеше да се направи центроващия диаметър, щеше да е ок, ма в случая...

ето един колега със същите джанти като моите, самоче на Спортбек. мнение 347 цък . вика че му опирало при 5 човека и голяма дупка с фланци 22мм. много ми е странно защо при теб не опират, при положение че си с ет45 и трябва да стърчат още повече? gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах със 17 или 18 джанти си? С 20мм няма да имаш никакви проблеми на 17-ки със сигурност. За 18 не знам.

цолажа на джантата не е от значение ЕТ се гледа ,ако е 17 с ЕТ35 питай ме кога ще сложи 20мм фланци нивгаш ако е ЕТ на 18 цола джанта е 45 54 25мм фланец няма да му опира това говора за А3 8Л И А4 Б5 ,че там горе доло ги знам как стоят на равно с калника,и да кажа 1 фланец се прави спрямо ЕТ ЕТ ЕТ на джантата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес профилактично реших да измеря фланците и се поправям- 22 милиметра са. Днес бях доста натоварен отзад и изобщо няма как да опре. Не знам ет- то, защото не съм гледал джантата от вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес профилактично реших да измеря фланците и се поправям- 22 милиметра са. Днес бях доста натоварен отзад и изобщо няма как да опре. Не знам ет- то, защото не съм гледал джантата от вътре.

параметрите са ти ЕТ45 на 17" на 7.5Ж . Предполагам че на колегата със спортбека са му опирали защото е по тежък отзад, щом на тебе не. Дали и при мен ще се получи сполучливо с тия фланци, защото има доста противоречиви мнения. gruebel.gif Редактирано от Тома
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измерих предните и задните гуми с ролетка и ми излезнаха предни 1,70см задните 1,65см демек на гума отзад по 2,5см са по навътре от предните дали е верно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нек'ва логика. Предния мост в повечето случаи е по-широк от задния, така че не се впечатлявай. Аз карам от 10 месеца с оригинални алуминиеви фланци Eibach - 40 мм, с 10 болта. Мога да кажа, че за сега няма никакви грижи. И при мен се вижда, че предните гуми са по изхвръкнали от задните :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...