Jump to content

Питане относно сноуборд багажник за А3


tsetsik

Recommended Posts

Здравейте хора,

та значи имам А3 и напречни греди, които се хващат за горната част на уплътнението на вратите. Та проблема е че те бяха оригинално на кола с 4-ри врати, а А3-ката ми е двуврата. Снощи опитах задната греда да я хвана за открехващите се задни прозорци, но уплътнението отзява лекичко зареди планката и ако валне дъжд, ще ми се намокри купето. Та в тази връзка исках да ви питам, как става закрепването на задната греда за А3 или просто за А3 е някакъв специален вариант на гредите ?

Мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами значи варианта е да се слага само за превоза и после да се маха, защото иначе предполагам хване ли те дъжд ти е мокра задната седалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да влиза, пробвай да го поставиш и да пръскаш с един маркуч или нещо имитирайки капки дъжд, не съм 100% сигурен ама трябва да има улей който да не позволява да влиза вътре водата а да я отвежда. Все пак много нови 2-врати автомобили използват този метод и ми се струва, че не би трябвало да има проблем с водата.

П.С. Ако ти се занимава направи после някои детайлни снимки като го монтираш и ги качи :zustimm:

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки. На държачите съм сложил хартиено тиксо, защото по някаква причина ги няма меките части на планките. Иначе това е захвата и отзяването

post-7954-0-28549800-1363257588_thumb.jp

post-7954-0-57435200-1363257596_thumb.jp

post-7954-0-97307200-1363257603_thumb.jp

post-7954-0-21019600-1363257616_thumb.jp

post-7954-0-42691700-1363257624_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...