Jump to content

Кух ключ ????


Lazik

Recommended Posts

Здравейте,

имам следният проблем:

- взех едно ауди А4 2.5ТДИ 163кс, като ми го свалиха от автовоза ми дадоха документите и ключа /беше само 1 ключ/ натискам копчета и нито отваря нито затваря. Помислих си че е паднала батирията, но като го габглобих се оказа, че платката я няма ?!?!?

Колата си се заключва от ключалката без проблеми. Дайте съвет какво да правя, защото отпределено не ми се слага външна аларма.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята теория е, че предишния собственик е изгубил всички ключове и е премахнал имобилайзера и си е направил обикновен. Другото е, че нали имобилайзерите са проблемни и той го е премахнал и си е махнал и платката от ключа. Третото е: да не е открадната и да и е премахнат имобилайзера и да са и направили обикновен ключ и поживо поздраво. Но във всички случай щом няма платка няма и имобилайзер. (поне според мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плактата и имобилайзера са две различни неща :hilezh: .

Капсулата на имобилайзера трябва да се намира в запушена ниша в близост до перото на ключа.Платката командва единствено централното заключване и евентуално алармата ако колата има фабрична такава.Просто си купи една платка и я обучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или платката(чипа) е залепен под таблото..

Чип и платка за дистанционно са две различни ралти по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че ще ти свършат работа ето тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=100640&pid=1988488&st=0entry1988488 звънни и питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, мисля да се взползвам от колегата с изработка на клучове в Перник.

ако има проблеми пак ще пиша :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...