Jump to content

Влиза вода в купето, от дясно и от ляво


Gourcuff

Recommended Posts

Здравейте колеги! От скоро карам Ауди А3, и видях този проблем, като никога преди не съм се сблъсквал с него.

Влиза ми вода в купето, от дясната страна е повече а от ляво е доста по- малко!

- Манщона е здрав, за предния капак;

- От дясно махнах филтъра за купето(целият корпус), не е от там!

- Наливам вода само около мястото на филтъра за купето и се появява вода отпред в краката, под тръбите за климатика;

- Отворите за водата са чисти и двата. Водата си излиза от там, но се появява и вътре.

Някой, имал ли е такъв проблем?! Ако можете да ми помогнете или да ми дадете някакъв съвет, ще съм Ви много благодарен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Б4 и на мен ми беше от задръстен маркуч на климата, но сега е студено и не може да е от него. търси друго-дупкаааа от некъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Мдаа и при мен за първи път се появи локва в купето. Имам я тройката от 2,5 години, и дъждове и сняг е видяла, винаги е било сухо.

След потопа който се изля вчера и снощи ( че и продължава ) сутринта имах локва отпред вдясно. Бях спрял на наклон с предницата надолу - водата беше в краката на псажера отпред. Изгребах сигурно 1л вода. Като потеглих се чуваше как се бълника под мокета каквото имаше останало.Покарах малко, издух климатика на макс, после я оставих малко в мола на подземния, поизсъхна. Ама сега пред вкъщи пак почва да се мокри...

Тия тапи дето са отдолу са всички налични - знам защото преди 2 месеца като сменях маслото имаше няколко закъсани и бяха сменени с нови.

Вода е влязла, не е антифриз. 

Четох из старите теми че имало нещо си под акумулатора откъдето се изтича дъждовната вода - ама за кой двигател се отнася това ? 

Сега в дъжда няма да вдигам капака ама спре ли да вали да погледна ...

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така. Почти на 100% съм сигурен, че ти влиза от филтъра за купето. Пластмасата, която се захваща за предния прозорец сигурно се е откопчала. А точно под нея е филтъра. Тя старее с времето и така и не успях да я закопчая отново. Взех си гумено оплътнение за прозорци и го сложих между пластмасата и стъклото и до сега не съм имал повече вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...