Jump to content

Дилема АКУМУЛАТОР


Stoil_Kroejov

Recommended Posts

Здравейте колеги, изчетох много из форумите звънях и на няколко магазинери на акумулатори и понеже не получих конкретен отг. ще задам въпроса си тук !

Колата ми е ауди а4 1,8 бенз/газ , имам ксенони 6000к пише на тях 12в, и усилвател с басс каса не кой знае колко мощна !

Стария собственик беше оставил на колата 100ам/ч акумулатор което много ме учуди ...rotcol.gif, не мисля че ще са ми нужни чак 100А пак и не са никаак ефтини :)

Въпроса ми е колко Ам/ч ще са ми нужни! gruebel.gifrespekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с Б4 АБТ имам голям усилвател и каса и си карам с обикновени крушки и акумулатора ми е 45 ампера който вече 2 години откакто колата дойде с него от Германия (не знам колко е ползван там) нямам абсолютно никакви проблеми дори и зимата. За справка само видях си в сервизната книжка там по кодовете ,колата е излязла от завода с 45 ампера акумулатор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря колега това исках да чуя , понеже изчетох много и доста коли са с акумулатори под 60ам/ч и си викам е за какво пак тази моята да трябва да е с по голям .. respekt.gif

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задължително с гаранция.. че се продават и скапани акумулатори :zustimm:

аз преди извесно време попаднах на такъв и се ошашках че колата ми не е нещо наред :hilezh: докато не го смених..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...