Jump to content

150кс. или 180кс


Lakocta

Recommended Posts

Здравейте! От скоро имам Ауди А4 1.8t quattro 97г. Мой приятел има същото самоче таблото му е различно при мен е с голям дисплей и показва също като при А6 температура на маслото и зареждането на алтернатора при него тези неща които изброих ги няма а и двете коли вървят коренно различно мойта не защото си е моя върви доста по добре.Та въпросът ми е възможно ли е да е 180кс? И как мога до го разбера?И защо има такава разлика в таблата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си в големия талон кода на двигателя и ще разбереш какъв е, другият вариант е да имаш Чип.

А какъв трябва да е кода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариянтите са: 1.Ти да си с чип 2.Колата на приятеля ти да не е много читава.

Кода на мотора на 1.8Т 180к.с. е AJL. Дали е правен преди 99г-незнам.

По въпроса с таблата - причината да са различни е същата поради която има и различни цветове аудита :D/>/>

Таблата нямат общо с конските сили

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180коня преди 99та 00та фабрично няма

Да ве верно ли? Мисля че не. ...

Въпросния двигател 1.8Т с код (AJL) и 180 к.с се монтира още от края на 1997 година до към 2001 последните изпълнения на (В5)

А таблото зависи и колата с какво оборудване идва ... едно време беше по-достъпно да се разбере по ВИН-а сега пак става но по-тегаво.

А за кода на двигателя освен талона може да се погледне и лепенката в багажника при резервената гума ако не е свалена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря и аз проверих произвеждат се от 97 до 2001г. И съм късметлия 180кс е ако кода е тоз,и който казвате:) а сега идва другият въпрос дали е по чуплива от 150кс?:)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвай търсачката колега има изписано бая за 1.8Т на (В5) платформата.

Даже някъде имаше и моя тема за прилики и разлики и всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...