Jump to content

Audi 1.8s VS Bmw 1.8i


Audi_1.8s

Recommended Posts

Здравейте колеги,нов съм в форума и с регистрирането си ще пусна една безсмислена тема да си почешем езиците малко... :)

Та става въпрос за една евентуална гонка с Ауди 80 B3 1.8s SF 88к.с. срещу BMW Е36 318i 115к.с.

Причината за темата е че едно приятелче си взе такова бмв и само ме яде да ги пробваме,интересното е че си мисля че имам доста голям шанс понеже е с 17" джанти с 225 гума,и на този мотор бая си го затормозява.Пробвал съм се с 316i ,но там няма никаква гонка,просто си изчезвам... 8-)...

Та...какво мислите,че ще стане до 120 км. да речем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее недейте така бе колеги,БМВ-то ги прави 10-11 секунди от 0-100,аудито съм го засичал от 10км.(г/д толкова) до 100 за 9,а с лиготия и безсмислено вътретене на гуми за 13...все пак и 2-та ще сме на газ,а неговото бмв хич не ми се струва да ги прави за 10 сек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се има предвид въртящия момент на SF-то и този на бимера,разликата е 26n/m с максимален въртящ момент при разлика от има няма 600 оборота си мисля,че бимата ще е с предимство.Все пак и не се знае коя кола в какво състояние е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кой от двамата водачи е по-повЕрвал си превъзбудняк.

По каталог на аудито времето от 0-100 е 12,4 секунди, докато на бимера е 11,3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може автора на темата да ми драсне едно ЛС кой от профилите иска да му остане, за да знам кой да избърша.

А темата не е за тук.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...