Jump to content

Пищялка за заден пактроник ауди а8 Д3


pe4kata

Recommended Posts

Здравейте колеги.Нещо парктроника се е скапал на тази 8-ца.Качих го на диагностика.Показва,че пищялката за задния парктроник е развалена.Разглобихме половината кола и тази пищялка я няма и няма."Етка" казва,че се намира в задната колонка от дясно на задното стъкло,но там освен бега друго няма.Някой да има идея къде се намира ?

- колата е А8 2005 година 3.0Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз го имах същия проблем на мойта е под кората зад задната седалка , моята е 2002 но предполагам че и при теб е същото

П.С. филма с разглобяването е много голям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

На Д2 е точно зад километража (таблото) на една алуминиева греда.

 

На мен ми даде същата грешка и след смяната пак даде същата, докато смених блока за управление и тръгна.

А на друг от форума Иван С8 в Порше му взеха 100 кинта диагностика и казаха че блока е за смяна, а се оказа изгоряла пищялка. Оказа се, щото му сложих моята задна броня и заработи хахаха

На диагностика на Парктроник не вярвам вече. Намираш един със здрав парктроник и същия модел Ауди и първо разменяш блока за управление с неговия и гледаш какво ще направят и двете коли и после продължаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Помислих че ще свършат работа защото нямах време, но се оказа само че ми прибраха парите за лъжлива диагностика и се опитаха да ми пробутат блок за 500 лв. Почти съм сигурен че щяха да сложат сензор и да ме суровакат с блок-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...