Jump to content

Търся управление за климатроник


Dimittar

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам Ауди А4 (B5) ADR мотор от 1996г. От известно време имам проблем с климатроника и по-точно с управлението му. Дисплея си свети когато си иска, а по-големия проблем е, че от скоро не управлява правилно клапите за въздушния дебит и те блокират в някакво положение.

Ходих в сумати морги и пробвах много видове климатроници но никой не изчисти проблемите изцяло. Скоро случайно открих, че климатроника (управлението), с което в момента работи не е оригиналното. Вероятно е сменяно. Та въпросът ми е следния:

Търся да закупя климатроник (управлението) със следния сериен номер: 8DО863263G

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен!

Благодаря предварително!

За контакти:

+359/885/74-12-16

Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такова управление

OixqP.jpg

от ауди а3 но са 1:1 взаимозаменяеми и като букси и като функции абсолютно еднакви са, ако решиш пиши ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам Ауди А4 (B5) ADR мотор от 1996г. От известно време имам проблем с климатроника и по-точно с управлението му. Дисплея си свети когато си иска, а по-големия проблем е, че от скоро не управлява правилно клапите за въздушния дебит и те блокират в някакво положение.

Ходих в сумати морги и пробвах много видове климатроници но никой не изчисти проблемите изцяло. Скоро случайно открих, че климатроника (управлението), с което в момента работи не е оригиналното. Вероятно е сменяно. Та въпросът ми е следния:

Търся да закупя климатроник (управлението) със следния сериен номер: 8DО863263G

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен!

Благодаря предварително!

За контакти:

+359/885/74-12-16

Димитър

Колега при мен проблема с клапите се оправи с ваг ком , направих фабрични настройки и готово !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря. Ще пробвам и това, макар че точно момчетата с компютъра ме посъветваха да си търся ново управление.

Ако знаете добри специалисти с ваг-ком в София казвайте!

Мерси!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...