Jump to content

Продавам Качествени Авточасти Втора Употреба за AUDI-А3,А4,А6,А8,S3,S4 и Други


Recommended Posts

Коймеханизъм от багажника,този с дръжката ли,Задните седалки това което се закрепва ли?тонколоната 25 нормална,босе 50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, дросел за А3 8па (1.6/102к.с) BSE-първи букви на двигателя...

Дросела, може ли да е за проба...Да не го копувам ако не е от дросела/ст.моторче...Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За проба трудна работа,има майстори .Най-добре да идеш на майстор и тогава да си купуваш части .

Една диагностика е около 20-30 лева

Имаме тема във форума с препоръчани сервизи

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, намирали ти се вече въртележката за регулиране позицията на облегалката на седалката на 8П, в бял или бежов цвят. Преди ми предложи черна, но не ми върши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми май ще я взема черната, че вече се не търпи. Допълнително ще ти пиша кога точно.

Да те питам още нещо. Имаш ли оригинални фарове за 8П. Н7/Н7 с вградено моторче за ел.регулиране. Ако имаш с лупи и са впоследствие слагани, добре ли са?

Да кажем, че търся в перфектно състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива с после слагани лупи нямам .Няма и как да дойдат при мене защото колите ги вкарвам от Швейцария .Препоръчвам ти да си търсиш фарове с оригинален ксенон.Няма по голям кеф от оригиналното ,отделно ако присаждаш само лупи на твойте ще има игра със сигнализацията за изгорели крушки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли а4 б8 на разположение трябва ми рефлекторната част на лявото огледало и патерица за а4 б8 ,че го взех без такава и 2 години карам без резервна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да ти се намира оригинално радио за ауди А8, 98 година, което обаче да захранва всички колони в колата, а не само предните че имам и сега такова!

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътник  нямаме добър

Халогените 70 лева двата

Случайно да ти се намира оригинално радио за ауди А8, 98 година, което обаче да захранва всички колони в колата, а не само предните че имам и сега такова!

 

Благодаря!

Нямаме налично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми букса за датчика за налягането на сервото. Елипсовидна е. 1J0973704 пише на моята. Колата е а3 8Р 1.6 FSI. Трябва да има 5-6 см кабел от нея

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...