Jump to content

Продавам А4 1.8Т Куатро на части


Recommended Posts

Колата е цяла, до момента съм продал турбокомпресора и тампона на скоростите. Аудито е с "АЕБ" мотор.

 

Автомобила е в гр. Самоков, тел: 0879 / 69 69 00- Жоро Морунов

Редактирано от GNMorunov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересуват ме предните дискове,състояние и цена

мога да ти ги дам за 100 лева 

колега цена за смукателния колектор.мерси

100 лева, - тел 0879 69 69 00 Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кой набор е аудито....?

От окачването има ли нещо годно ? Имам предвид носачи

 

Носачите съм ги сменял малко преди Нова година-2013 . Абсолютно всичко по ходовата част е здраво. Няма скърцане или тропане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носачите съм ги сменял малко преди Нова година-2013 . Абсолютно всичко по ходовата част е здраво. Няма скърцане или тропане. 

Ако е налично все още дай цена за цялото окачване(носачи с кормилни накрайници) или поне на това което може да се ползва......

И ако е комби ми трябва кората за 5-та врата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е налично все още дай цена за цялото окачване(носачи с кормилни накрайници) или поне на това което може да се ползва......

И ако е комби ми трябва кората за 5-та врата 

цената за всичко без вратата е 250 лева . Всичко е здраво. Колата е комби , като по задната врата има тръгнала ръжда при уплътнението на прозореца . Нагревателя работи . Цена на вратата с машинката за чистачката и амортесьорчетата- 200 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

kolega men me interesuvat korite na bagajnika . samo plastmasite gore pri shtorata :) i mashinkata za zadnata chistachka :)

корите са счупени и не стават а машинката за задната чистачка я имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

А аз искам да вметна ,че двигателя който ти нямаш го купих аз преди няколко месеца ! И съм крайно разочарован от некорекността ти "колега" ,това че излъга и ме пре*ба! Въпросният уш работещ двигател,перфектен и т.н. беше ръждясал отвътре,пълен с боклуци и нямаше никакви възгледи да запали и се наложи сериозно да се ремонтира!
Така че предупреждавам другите колеги във форума за тебе, да си имат едно наум че си един измамник. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искам да вметна ,че двигателя който ти нямаш го купих аз преди няколко месеца ! И съм крайно разочарован от некорекността ти "колега" ,това че излъга и ме пре*ба! Въпросният уш работещ двигател,перфектен и т.н. беше ръждясал отвътре,пълен с боклуци и нямаше никакви възгледи да запали и се наложи сериозно да се ремонтира!

Така че предупреждавам другите колеги във форума за тебе, да си имат едно наум че си един измамник. ;)

1. Да ти кажа ,че "УШ" се пише с "Ж"

2. Не съм ти колега - Ти срещу мене да тичаш нема как да ме стигнеш , та камоли колега 

3.  Продадох ти здрав двигател който преди да го вземеш аз карах без никакви проблеми 

4. Тоя дето ти е "майстор" явно е тоя дето те е пре..бал

5. Не ми пиши по никакъв повод и по никакъв начин

6. По -добре не ми се и меркай пред погледа щото за сега спазвам поговорката " У РЕДКО ЛАЙНО камък не се хвърля"

7. Прегледай добре 6-то и го ЗАПОМНИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

А аз искам да вметна ,че двигателя който ти нямаш го купих аз преди няколко месеца ! И съм крайно разочарован от некорекността ти "колега" ,това че излъга и ме пре*ба! Въпросният уш работещ двигател,перфектен и т.н. беше ръждясал отвътре,пълен с боклуци и нямаше никакви възгледи да запали и се наложи сериозно да се ремонтира!

Така че предупреждавам другите колеги във форума за тебе, да си имат едно наум че си един измамник. ;)

Колега не че и аз съм от Самоков и защитавам Жорката но го познавам и е точен и коректен човек и просто няма как да повярвам че ти е продал двигателя който ти описваш знам колата много добре и знам как е поддържана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...