Jump to content

Проблем с климатроник на AUDI A6 F4


PARVANKATA

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да попитам относно ауди а6 ф4 3.0 тди 2006 е колата, имам проблем с климатроника, понеже моя климатроник е тъмно сив реших да го сменя с черен от същия модел автомобил, но е от по нова година 2008, пробвах да го монтирам но на дисплеите изписва само OFF и не функционира нито едно от копчетата, мисълта ми е дали трябва да се ъпдейтне или е несъвместим и не може да работи с по стара година кола, предполагам че това е трик на производителя и нарочно е направено да не са съвместими, ако някой знае нещо, моля да пише. Благодаря предварително. :zustimm:  :zustimm:  :zustimm:  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

никой друг ли не може да го направи ,и този кондинг  къде да го търся , дай малко повече инфо ,не ги разбирам въобще колега  

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да го направи друг. Прави се в Порше София Запад. Обади се по телефона да си запазиш час. Струва 50-60лв до колкото си спомням. Идеята е да не се търгува с крадени части. Баба ми не знам за какъв кодинг говори за тоя климатроник, би трябвало като ти махнат протекшъна и да тръгне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

какъв е пък този кабел абритус ,даите малко инфо , дали е възможно без да ходя в ауди да тръгне да си работи

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...