Jump to content

Сваляне на ключалка на багажник -А3 /снимки/


Recommended Posts

Колеги,понеже не намерих подобна тема, а ми се наложи да сменя бравата на 3/5-та врата на Ауди А3, реших да споделя с вас , за да не губите време в чудене,както направих аз. Самото сваляне изглеждаше трудно, но намерих "цаката". Няма да обяснявам за лайсната над номера, тя пада лесно. След като свалим кората от вътр. страна на капака пред нас се появява самата ключалка. Първо отвиваме гайките (10`) заобградени в синьо на снимката (тук са отвинтени вече).

 

6240379J.jpg

 

Дръжките, чрез които отваряме багажника са 2, заобградените в червено неща са краката на тези дръжки. Имаг Г-образна форма. С отверка или просто пръст натискаме едното краче , за да се свие (ако не сте разбрали погледнете снимката на дръжката) и просто от външната страна дърпаме дръжката.

 

6240416W.jpg

 

6240423v.jpg

 

След това ключалката се изкарва навън. Това е, надявам се да съм бил полезен.

 

6240429R.jpg

Редактирано от adelante
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това вече е много сложен процес браво за инфото само тези гайки 10 се чудя дали нямаш пред вид болтове 6

Редактирано от Mitaka madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колега, можеш ли да обясниш как лесно пада лайсната над номера отвън? Другите неща ги оправих, но нещо не успях да сваля тази лайсна над номера (с плафоните за номера). Благодаря предварително! Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега благодаря за снимките и информацията.Можеш ли кажеш как се сваля бравата на шофьрската врата .проблема е че неможе да се отключва с ключа когато е откачен акумулатор

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...