Jump to content

Стрелката за горивото показва празен резервоар


Kris4o.g

Recommended Posts

Здравейте момчета (и момичета ако има),

 

От вчера стрелката на резервоара ми показва 4е е празен (а не е понеже заредих). Като запаля и покарам наколко километра нчкои пат се оправя и показва истинската стойност но вече спря и това да прави. Показва че остават 0км и свети жълтата картинка на колонка. Поразрових се малко и прочетох, че проблема е софтуерен и трябва ьпдейт. 

Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с този проблем и дали наистина се оправя по този начин?

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често срещан проблем при Ауди,писано за него също колкото щеш,и аз го имах :

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=137136&hl=

Редактирано от kostov82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Оказа се че най-вероятно е поплавака или самия датчик който казва на таблото колко гориво има в резервоара. След като налях 30л нафта се оправи и за сега работи. Забиването на стрелката на нулата се случи 2 пъти в миналото и двата пъти в резервоара имаше нафта за не повече от 80км. Предполагам че след известно време поплавака ще трябва да се смени но за сега работи така че мисля да му дам още един шанс.
 
Мерси на хората, които писаха по темата и мисля че може да бъде затворена за сега. За жалост не знам дали аз мога да ч затворч за това ще помоля модераторите да ми помогнат в това начинание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...