Jump to content

Някой гледал ли е тази А6 дайте мнения


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11374510696374644&f1=details&slink=3ku86h

 

или

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11370945658207808&f1=details&slink=3kwd8z

 

 

 

поне една от двете става ли колеги

мисля да отида и да си избера една от тях :)

ако стават

Редактирано от marcy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 4ерното комби 120 процента не. другата не .италиански боклуци.за да ги вкараш в употреба още 3 бона

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал ли си ги или говориш ей така по принцип, колега?

Ако си ги гледал ОК, но ако не си изръсваш поредната простотия в тоя форум. Както у нас така и в Италия има хора които си гледат колите или не ги гледат, такива генерални изводи не бих правил само заради мястото от където идва. Моята е от Италия и о чудо повече от перфектна е.

 

ПС: Аз мисля че втората е добре да се види на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е бита отпред,като,че липсва десния халоген.Също така ги няма лепенките от завода на предната греда,явно е сменявана.Ноо може и да греша.Виж на място.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не че нещо, ама по снимки не може да се твърди много. Снимките са, за да се обяви, че такава кола се продава. Ако не се иде на място, с очите си да видиш за какво става въпрос, то само си праим гимнастика на клавиатурите. Тва е.

 

За колите:

Втората бях молил Тони(integrale45) да я погледна, дали си заслужава да бия път да я гледам, каза не е кой знае какво, но и всеки си има разбиране и мнение. Това беше преди 2 месеца. Обява на тази кола имаше още преди да я вкарат. Знам го защото от декември следя 110 коня а6-ци и знам повечето кои коли от кога са пуснати в обявите.

Първата е от тази седмица в мобиле.бг. Ако бяха в София, или на макс 200 км от София, бих ги огледал лично, все пак аз знам какво съм склонен да преглътна и какво не съм.

 

Отивай и гледай е моето мнение. Има общо 4 мисля бяха а6 110 коня в Русе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай я добре колега виж да не губи някъде антифриз, че гледам е под минимума . Гледай като вдигнеш капака да няма кривини по гредите , хубаво е да видиш кола която не е блъскана да огледаш за нередовни заварки по коша . Иначе само такъв мотор на а6 се взема това е моето мнение . успех за първата кола говоря 

Редактирано от bet365
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не че нещо, ама по снимки не може да се твърди много. Снимките са, за да се обяви, че такава кола се продава. Ако не се иде на място, с очите си да видиш за какво става въпрос, то само си праим гимнастика на клавиатурите. Тва е.

 

За колите:

Втората бях молил Тони(integrale45) да я погледна, дали си заслужава да бия път да я гледам, каза не е кой знае какво, но и всеки си има разбиране и мнение. Това беше преди 2 месеца. Обява на тази кола имаше още преди да я вкарат. Знам го защото от декември следя 110 коня а6-ци и знам повечето кои коли от кога са пуснати в обявите.

Първата е от тази седмица в мобиле.бг. Ако бяха в София, или на макс 200 км от София, бих ги огледал лично, все пак аз знам какво съм склонен да преглътна и какво не съм.

 

Отивай и гледай е моето мнение. Има общо 4 мисля бяха а6 110 коня в Русе ;)

колега какво ти казаха за втората какво не и е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антифриза е неправилния (зелен) никой не знае какви интервенции е претърпял мотора. Актуатора е доволно ръждив ?? Педала на съединителя е доста изтъркан. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...