Jump to content

Кора на вратата


Tomoff

Recommended Posts

Здравейте, имате ли представа, можете ли да ми обясните как точно да си сваля кората на лявата врата,просто искам да си подмена някой части и да ги претапицирам.Колата ми е А3 ;2004;1.6;102кс;3врати.Ако може по-подробно обяснение или някакво видео,ще съм много благодарен.Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа до 2003 как се сваля,демек на по старите,на по новите предполагам е същото...Първите 2 болта са във горните 2 края на вратата(горе в ляво и горе в дясно)след това дръжката за която се хващаш за да си затвориш вратата,наведи се и ще видиш от вътрешната страна има един болт,декоративен,би трябвало да ти е плътно в ляво,отвиваш го и него,дърпаш го на долу или приплъзваш и ще видиш още 2 болта сваляш ги и това е.После хващаш леко от долният край при свалянето много важно да го правиш леко да не замине някоя щипка,по малко буташ на горе и трябва да я свалиш,ще усетиш как се охлабя и взима да излиза,не напъвай излишно,слагането е по трудно,гледай да не забравиш палчето намести я правилно и затваряш и погледни като си я затворил дали пасва на страничните горни дупки,ако пасва значи си я сложил правилно,успех.


п.п изчакай и някой друг да потвърди да не те подведа и така.

Редактирано от Чарли
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми намерих само за А4-ворка от тия по новичките като твоята... http://www.happywrenching.com/audi/a4/2004-audi-a4-window-regulator-and-motor-replacement.html а иначе виждам,че си от София,ми там има доста места на които можеш да питаш и ше ти отговорят веднага..Иначе друг начин не знам.Така като гледам единствения друг начин е да погледнеш,да пробваш да свалиш лайстната и да видиш с пръсти да напипаш от доло дали има някаде декоративни болчета и така...Гледай и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на скоро правих съштата процедура първо се отвива една рапитка в долния краи на кората посредата е,после се сваля сивата лаисна просто се дърпа отдолу има  2 болчета ,останалото е на щипки дърпаи смело .Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...